Сюрприз коханій на річницю відносин :: Ідеї подарунків :: Свята :: Для жінок :: Все про дітей

  1. Подаруйте чоловікові себе
  2. фотоспогадами
  3. Романтичний пікнік в подарунок
  4. Вірш на замовлення
  5. Емоції в подарунок

Час летить непомітно: нерідко люди навіть не помічають, що з моменту їхнього знайомства з коханою людиною пройшов вже цілий рік. Рік взаємин - це важлива дата, яка стає свого роду перевіркою почуттів і заслуговує свята.

Як приємно здивувати кохану на річницю відносин, щоб ваші почуття спалахнули з новою силою. Не дивно, що кожна жінка хоче зробити першу спільну дату запам'ятовується і думає, що подарувати коханому на річницю.

Подаруйте чоловікові себе

Романтичним і бажаним подарунком можете стати ви власною персоною. Подаруйте коханому чоловікові себе: купите красиве нижню білизну, надушитеся парюфом з збудливими нотками, надіньте елегантне плаття. Відвідайте салон краси, зробіть манікюр і зачіску, приготуйте будинку вишукану вечерю на двох, створіть романтичну атмосферу в інтер'єрі за допомогою квітів, свічок і аромамасел. Таку річницю відносин чоловік буде пам'ятати довго: вона стане для нього справжнім святом.

фотоспогадами

Що подарувати коханому на річницю, якщо вам хочеться, щоб подарунок був ще і матеріальним? Пам'ятні речі, що нагадують приємні спогади - прекрасний вибір для закоханих пар.

Прикладом такого подарунка може стати красива спільна фотографія, оформлена в незвичайну дизайнерську рамку. Замовте фотокнигу з добірками спільних фото з гарним оформленням. Якщо ж у вас немає спільних фото, не біда! Замовте фотосесію Love Story: сьогодні такі тематичні фотосесії стали дивно популярними. Професійні кадри стануть прекрасним пам'ятним подарунком.

Романтичний пікнік в подарунок

А що якщо як подарунок влаштувати маленьку вилазку на природу. Всією організацією на цей раз повинна зайнятися сама дівчина. Домовитися про оренду велосипедів, взяти з собою все необхідне для пікніка на галявині і вручити запрошення свого хлопця. Хлопцям теж треба іноді давати перепочинок і брати ініціативу в свої руки.

Прогулянка на свіжому повітрі в лісі, обід на галявині, що може бути прекрасніше для закоханої пари.

Вірш на замовлення

Вірш на замовлення - це ексклюзивна послуга, яка допоможе вам додати яскраву нотку в атмосферу свята, додасть торжеству індивідуальність, загостривши ще більше уваги на подію і особливості обранця. Коли людина чує вірші і розуміє, що вони написані виключно для нього, він відчуває свою значимість. В індивідуальному привітанні можуть бути підкреслені відмінні риси і звички людини, а також відомі тільки вам двом події.

Емоції в подарунок

Роздумуючи про те, що можна подарувати коханій на рік відносин, можна зупинитися на емоційній складовій. Будьте впевнені, що сертифікат на політ на повітряній кулі, на стрибок з парашутом або годину на картингу вже точно обрадує улюбленого, а спогади про цей день залишаться надовго в його пам'яті.

Подарунок коханому чоловікові на річницю відносин повинен бути таким, що запам'ятовується і романтичним. Полум'я любові завжди потрібно підтримувати, і ваш знак уваги у вигляді незвичайного подарунка або сюрпризу допоможе звести ваші відносини на новий щабель, зробити їх яскравішими і тепліше.

Підготувала Мар'яна Чорновіл


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: