В Амстердамі знайшли раніше невідому картину Ван Гога

Ван Гог "Захід в Монмажуре"

В Амстердамі знайшли раніше невідому картину Ван Гога https://cdn.segodnya.ua/img/article/4593/19_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4593/19_tn.jpg 2013-09 -09T23: 20: 29 + 03: 00 Світ Представники музею Вінсента Ван Гога в Амстердамі заявили, що їм вдалося виявити раніше невідому роботу майстра під назвою "Захід в Монмажуре"

На думку експертів, вона була написана в 1888 році. Це перша "розсекречена" робота Ван Гога за останні 85 років, повідомляє ABC News.

На картині зображені руїни бенедиктинського монастиря Монмажур в променях західного сонця. За словами експертів, їм вдалося ідентифікувати автора за особливим творчим почерком, а також по використаним матеріалам. Згадка про цю роботу містилося також в листах Ван Гога. Картина належала брату художника Тео, на звороті полотна варто її порядковий номер - 180. Твір було продано в 1901 році, проте хто тоді став її власником, невідомо.

Цікаво, що на початку XX століття твір уже приносили в музей, однак тоді експерти не визнали його справжнім. Картина "Захід в Монмажуре" була написана в Арлі і відноситься до пізнього періоду творчості Ван Гога, який вважається у нього найбільш вдалим. В цей же час він написав свої легендарні шедеври "Соняшники", "Спальня в Арлі" і "Жовтий будинок".

Картина буде виставлена ​​в Амстердамі 24 вересня. Її презентація відбудеться в рамках виставки " ван Гог за роботою".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: