Криптовалюта Bitcoin Gold - як отримати біткоіни Голд, курс BTG, Майнінг і гаманець

 1. Bitcoin Gold
 2. Як отримати біткоіни Голд
 3. Bitcoin Core
 4. Copay
 5. Electrum
 6. Bitcoin Classic
 7. Біткоіни Голд офіційний сайт
 8. Bitcoin Gold Майнінг
 9. Bitcoin Gold які біржі
 10. HitBTC
 11. BitStar
 12. Yobit
 13. Думка про хардфорк Bitcoin Gold

Чи могли ви уявити раніше, що колись біткоіни буде кілька і один за одним будуть виникати його аналоги

Чи могли ви уявити раніше, що колись біткоіни буде кілька і один за одним будуть виникати його аналоги? Bitcoin Gold (біткоіни Голд) - саме так називається нове творіння рук людських, яке претендує мірятися силами з головною з криптовалюта. як і біткоіни Кеш , Новий форк з'явився на світ не без скандалу і заявив про себе ще до фактичного появи, чим немало сколихнув кріптовалютний ринок.

Проте, на майбутнє монети робляться дуже невизначені і різнобічні прогнози, які ставлять багатьох інвесторів в глухий кут. Як діяти у відношенні Голда, чи має він перспективи і що пропонує сьогодні - далі обговоримо всі ключові питання, що стосуються скандальної криптовалюта.

Bitcoin Gold

Починаючи статтю про новий Форк біткоіни Голд, хотілося б перефразувати відоме прислів'я «не все те золото, що блищить» в «не все те золото, що називається Gold». Щоб зрозуміти всю суть ситуації повернемося ненадовго в минуле і згадаємо форк біткоіни Кеш. Чому він виник? Не зовсім з бухти-барахти, як думають деякі. В той момент - влітку 2017 го, в біткоіни-співтоваристві назрів справжній криза. Блоки битка були переповнені, згоди в суспільстві прийти не могли і знати не знали, що ж чекає ринок далі. Великі Майнер і біткоіни мільйонери вирішили взяти ініціативу в свої руки і створили альтернативну монету. Підкреслю, що була проблема і була серйозна підтримка. Ситуація навколо чергового ФОРКОМ здається просто сміховинною.

Біткоіни Голд не є унікальною монетою, яка покликана зупинити наближається Апокаліпсис, зробити бідних багатими або забезпечити мир у всьому світі. Це повна копія біткоіни з тією лише відмінністю, що видобуватиметься вона буде іншим способом.

Отже, що ж такого геніального придумали розробники біткоіни Голд? Абсолютно нічого, крім як збагатити самих себе. Якийсь товариш з Гонконгу Jack Liao вирішив, що біткоіни надмірно централізований в своїй видобутку і Асік-ферми зовсім знахабніли, пора б і йому отримати надприбуток. А так як, цей самий Джек Ляо має компанію з виробництва відеокарт, то його відвідала геніальна думка - зробити так, щоб біткоіни добувався винятково на відеопроцесорах. Ось, власне, і вся історія - взяли класичний біткоіни поміняли алгоритм Майнінг на Equihash - і вуаля! - ось вам нова монета.

І все б нічого, байку зі шляхетною метою децентралізації криптовалюта біткоіни співтовариство б проковтнуло за милу душу, але немає, розробники вирішили напартачили. Код нікому не показали, в захисті від подвійних витрат нікого не переконали, ще й стало відомо, що на момент попереднього ФОРКОМ біткоіни кеша йде активний премайнінг монет (хоча офіційно видобуток почнеться з 1 листопада). Очевидно, що розробники надумали заробити не тільки на відкритих, але і на самих монетах.

Форк таки відбувся, монета вийшла на біржу і протягом 2-х днів впала в своїй ціні на 70%! А все тому, що інвесторів такий актив не цікавить - на біткоіни голд звернули увагу лише халявщики, які успішно отримали безкоштовні монетки і злили їх в перші дні торгів, купивши собі більш надійну криптовалюта. Треба відзначити, що ситуація з Форком зіграла на руку біткоіни, який за період поки новини криптовалюта на всіх кутах сурмили про майбутню роздачі, побив черговий історичний максимум. А причина тому досить банальна - в очікуванні халявних монет почалася масова скупка головною криптовалюта.

Як отримати біткоіни Голд

Хтось вже встиг злити нові монети, а хтось ще не встиг ними заволодіти. У мережі надзвичайно популярний тільки одне питання про Bitcoin gold - як отримати нову криптовалюта? Порадувати себе халявою ніколи не пізно і якщо на момент ФОРКОМ ви були власником класичного біткоіни, то ви можете стати щасливим володарем альтернативного біткоіни. По суті, принцип нічим не відрізняється від того, як ми не так давно отримували біткоіни Кеш. Головна умова - мати монети на гаманцях, які дозволяють вам володіти своїми приватними ключами. Тобто, це може бути будь-який програмний гаманець з підтримкою біткоіни, є інформація, що отримати таке добро можна і через апаратний гаманець (але це не точно).

Bitcoin Core

Хоч офіційні розробники біткоіни кора і не підтримують Форк, ПРИМАЗУЄТЬСЯ до слави битка, але клієнт виробництва Сатоши Накамото з легкістю видасть вам альтернативні монети біткоіни голд. Як і з усіма іншими гаманцями, необхідно мати мнемонічну фразу і класичні біткоіни на рахунку.

Copay

Гаманець від компанії Bitpay є «тонким» клієнтом, тобто таким, який не займає багато місця у вас на жорсткому диску і не качає весь блокчейн - він є гібридним варіантом. Проте, ключі доступу є тільки у вас, їх експорт / імпорт передбачений, а значить, і отримати монети нового ФОРКОМ біткоіни голд на Copay реально.

Electrum

Один з найбільш популярних гаманців, гібрид під назвою Electrum, також зберігає ключі на стороні клієнта. Для отримання доступу до цих самих ключів:

 1. Зайдіть у вкладку «Гаманець»;
 2. Виберіть розділ «Приватний ключі»;
 3. А потім клацніть на функцію «Експорт».

Bitcoin Classic

Клієнт класичної криптовалюта входить в список гаманців, які дають нам можливість отримати халявні монети. Не забудьте, що перш ніж в будь-якому гаманці добувати біткоіни голд основні біткоіни необхідно перевести на інший гаманець - в іншому випадку ви просто втратите дорогі монети і отримаєте натомість цей незрозумілий форк.

Біткоіни Голд офіційний сайт

Як і годиться Bitcoin Gold має свій офіційний сайт , На якому можна почитати про монеті з позиції розробників. Він виключно англійською і являє собою одностранічнік, тому якщо з заморським мовою ви дружите, то можете зачерпнути знання про нову монету з цього ресурсу. До слова сказати, сайт допілівать на ходу, тому зовсім не дивно, що став жертвою тривалої і масивної ДДОС-атаки на початку свого існування.

Bitcoin Gold Майнінг

Принципова відмінність біткоіни голд від біткоіни в тому, що Майнінг першого на Асіка неможливий. З цього випливає, що добувати монету набагато простіше, ніж головну криптовалюта, адже робити це можна буде виключно на відкритих. Таким чином, до процесу видобутку можуть приєднатися всі бажаючі.

На рівні техніки змінилося те, що видобуток біткоіни голд буде вестися не за алгоритмом SHA256, який застосовується у біткоіни і біткоіни кеша, а за технологією Equihash, завдяки якій добувають таку криптовалюта, як монери. Цей самий алгоритм дає Майнінг Голда імунітет від Асіка, а в іншому відмінностей від принципів генерації головною монети немає. Як і у випадку з битком, буде видобуто не більше 21 млн. Штук монет, блок створюється через інтервал у 10 хвилин, а його розмір, як і у біткоіни, 1M (2-4M).

Bitcoin Gold які біржі

Через скандальності і технічних непорозумінь багато бірж криптовалюта поставилися до біткоіни голд скептично. І якщо комусь стало вигідно підтримувати нову криптовалюта, то більшість майданчиків у відкриту виступили проти монети, натякаючи на її незрозумілий код і шахрайство в вигляді предмайнінга. За великим рахунком, таку позицію зайняли багато великих майданчики для торгів, які дорожать своєю репутацією, а ось ті, хто зацікавлений у виникненні Bitcoin Gold, взяли форк з розпростертими обіймами.

З'явився форк на біржі 23 жовтня по ціні 479 $ за одну монету біткоіни Голд. Курс в перші ж два дні впав на 70%, що не тільки говорить про те, що до монети не було інтересу, а й про те, що її масово зливали як могли.

HitBTC

На біржі спостерігається найбільший оборот торгів в напрямку з біткоіни голд - 2,5 $ млн. На добу. У парах з новим Форком торгується сам біткоіни, кріптодоллар і ефір. Ціна монети на момент написання статті на цій біржі коливалася в районі 127 $, а загальний оборот торгівлі становить 30% від усього ринку.

BitStar

Нова біржа також оголосила про підтримку біткоіни Голд, але в списку торгують Форком бірж, за даними Coinmarketcap, цей сервіс не числиться.

Yobit

Кріптовалютний смітник під назвою Yobit почав торгувати монетою біткоіни голд в перших рядах, коли за фактом її ще не було. Багато користувачів звинуватили майданчик в тому, що вона торгує фантиками, а не реальними монетами і, мабуть, були абсолютно праві. Найцікавіше, що 23 жовтня всі власники біткоіни на біржі отримали альтернативну монету в співвідношенні 1: 1, а курс на цій біржі досяг 900 $, тоді як на інших майданчиках був в районі 130 $. Чим займається адміністрація біржі незрозуміло, але довіряти свої гроші таким махінаторів вкрай небажано.

Думка про хардфорк Bitcoin Gold

Моя думка на рахунок монети біткоіни голд однозначно - це чергова спроба групи осіб нажитися на кріптовалютном ринку, причому з погано завуальованими мотивами. Явної необхідності в такій монеті не було, нічого принципово нового вона не пропонує, її поява погано сплановане і опрацьовано. Розробники більше обіцяють, ніж роблять, а в цей час активно Майні монету. Тому, однозначно, криптовалюта з розряду лаві, яка нічим не може бути цікавою інвесторам.

Я б не стала вкладати в неї кошти і вам дуже того не раджу, адже якщо навіть біткоіни Кеш, до якого багато хто був налаштовані скептично, здається набагато більш перспективним, то тут і думати нічого. Доля у монети явно буде невизначеною, якщо розробники не покажуть код і не вирішать проблему подвійної витрати, то жодна солідна біржа не візьме голд до себе на лістинг і торгуватися до кінця своїх днів їй доведеться на кріптокладбіще під назвою Yobit.

Інвестиції в криптовалюта Біткоіни Голд я не рекомендую, але отримати халявні монети варто, хоча невідомо, підніметься чи курс монети до тих висот, які були при старті на біржі. У будь-якому випадку, не раджу тримати монети в очікуванні їх подорожчання, так як цього може і не статися. Єдина інвестиційна ідея, яка у мене виникає щодо ФОРКОМ - швидше його злити і прикупити більш перспективні альткоіни.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. Чат телеграм
 3. вКонтакте

Чому він виник?
Отже, що ж такого геніального придумали розробники біткоіни Голд?
У мережі надзвичайно популярний тільки одне питання про Bitcoin gold - як отримати нову криптовалюта?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: