РЖД-Бонус від Альфа-Банку огляд і відгук

 1. Альфа-Банк РЖД-Бонус характеристики карти
 2. Істотні відмінності між картами Альфа-Банку Голд і Платинум полягають в наступному
 3. Основні характеристики карти
 4. Приклад нарахування бонусів програми лояльності РЖД
 5. РЖД-бонус Альфа Банку проти ВТБ-24 і Авангарду
 6. Відгук про РЖД-бонус Альфа-банку
 7. Недоліки карти Альфа-банку з РЖД бонусом

розвиток кредитних карт з кобренд в Росії почалося з авіакомпаній, які довго грали провідну роль на ринку, так як це був зрозумілий всім клієнтам інструмент. Але коли настала криза, то авіакомпанії, як і самі банки, наприклад, аерофлот і S7, збільшили вартість конвертації бонусів з 30 до 60 рублів за 1 бал. Частина банків згорнули програми деякими авіакомпаніями (з авіакомпанією Якутія, в тм числі) або урізали кількість партнерів. В результаті, клієнтам банків стало не цікаво заробляти на авіаквиток за допомогою балів, так як за фактом обороти по карті повинні вирости, як мінімум на 30%. У відповідь, одна частина клієнтів переорієнтувалися на cash-back карти, а інша вибрала такі програми лояльності як, наприклад, РЖД-Бонус.

Ось, тут-то, і почали з'являтися варіанти банківських карт з РЖД. А так як це був новий продукт, то банки постаралися дати клієнтам умови по-вигідніше. Давайте, подивимося, що клієнт може отримати від нової програми лояльності і порівняємо пропозиції різних банків Альфа Банку, ВТБ і Банку Авангард.

Альфа-Банк РЖД-Бонус характеристики карти

Альфа-Банк випустив карту РЖД-Бонус в 2 варіантах дебетової і кредитної картки . Умови щодо нарахування балів в обох варіантах складають від 1,25 балів за кожні витрачені 30 рублів по карті. За вартістю обслуговування від 490 рублів дебетова карта і 790 рублів (було 990 р) кредитна карта, що приблизно, відповідає рівню ринку.

Є ще варіанти виконання карт у вигляді Gold MasterCard і Platinum MasterCard, про преміальні MasterCard ми писали в попередніх статтях. Але вони, як мені здається, не дуже вдалі, так як вартість вже набагато дорожче, від 1990 рублів (2490 рублів кредитна) і від 2990 рублів (4990 рублів кредитна).

Істотні відмінності між картами Альфа-Банку Голд і Платинум полягають в наступному

 1. Різне нарахування балів: чим вище статус карти, тим більше бали.
 2. Ліміти зняття готівки за дебетовими і ліміт зняття зі збереженням пільгового періоду по кредитних картах.
 3. Різні знижки.
 4. карти Gold і Platinum MasterCard йдуть «голі», про що можна почитати в наших колишніх посадах.
 5. Найсуттєвіше. Дебетова карта обслуговується тільки при наявності пакета послуг, вартість від 89 рублів на місяць, а Gold або Platinum додають до вартості ще 1990 або 2990 рублів в рік.

В цілому, немає сенсу брати преміальні варіанти карти. Цілком, можна розглядати варіант MasterCard Standard (МастерКард Стандарт), як його називають в банку.

Цілком, можна розглядати варіант  MasterCard Standard  (МастерКард Стандарт), як його називають в банку

Альфа-Банк РЖД-Бонус Лицьова сторона

Подаючи заявку на кредитну карту, я розглядав саме standard, що і вказав у заявці. На мій подив прийшла карта категорії world, а не standard. За www.bindb.com карта прекрасно «б'ється» як преміальний world.

World замість Standart, дані bindb

Так що ось вам ще додатковий плюсик, що треба оформляти недорогий варіант карти. Коли за фактом ми маємо преміальну world категорію.

Основні характеристики карти

 1. Карта випускається на 3 роки.
 2. Пільговий період 60 днів, який поширюється на зняття готівки!
 3. Процентна ставка по кредитній карті становить від 21 до 31% річних.
 4. Платіжна система MasterCard.
 5. Картка з чипом.
 6. Paypass присутній.
 7. Виробник карти - alioth.
 8. Пластик матовий, якість карти хороше.
 9. На карту наноситься код офісу банку, де ви обслуговуєтеся, це внутрішня кодування банку і, в разі перевипуску картки за терміном, ви отримаєте її в цьому ж відділенні. Але ваш рахунок видно в будь-якому офісі банку по Росії.

РЖД бонус

У виконанні Альфа-Банку, вони платять 1,25 бала за кожні витрачені 30 рублів, а якщо операція менш 30 рублів, то бали за мапі ви не отримуєте. Нарахування відбувається через 1 місяць, що можна бачити в особистому кабінеті на сайті РЖД-Бонус . Особливість бонусної програми полягає в тому, що реєстрація вас відбувається на момент схвалення вам карти. А активація рахунку протягом 2 робочих днів з моменту отримання карти, про що приходить смс з одноразовим паролем.

А активація рахунку протягом 2 робочих днів з моменту отримання карти, про що приходить смс з одноразовим паролем

Номер учасника РЖД-Бонус на зворотному боці картки

Приклад нарахування бонусів програми лояльності РЖД

З особистого кабінету РЖД-Бонус

Залежно від категорії карти, вам нараховуються привітальні бали. У моєму випадку, це 500 балів після першої операції. Так само по карті Альфа-банку є винятки: не нараховують бали за квазі-кеш і, саме для мене неприємне, немає бонусів за покупки в METRO Cash and Carry.

Бали в програмі РЖД-бонус, на практиці, є вічними і не згорять, якщо 1 раз в півроку ви користуєтеся картою. І ще, невелика особливість: преміальні квитки можна купити тільки для проїзду по території Росії, закордонний квиток за бонуси купити не можна.

РЖД-бонус Альфа Банку проти ВТБ-24 і Авангарду

У порівнянні братиме участь 3 кандидата: Альфа-Банк, ВТБ 24 і Банк  Авангард У порівнянні братиме участь 3 кандидата: Альфа-Банк, ВТБ 24 і Банк Авангард .

Взято 1 квиток в купейному поїзді № 022Ч. Маршрутом Санкт-Петербург - Петрозаводськ. Вартість квитка в купе коштує 1480 рублів в 1 сторону.

Так як витрачати бали можна купивши преміальний квиток в одну сторону і подивившись дальність вашої поїздки на поїзді.

Приклад взятий мною, це дальність до 500 кілометрів і відповідно вартістю 4000 балів.

банк Курс

конвертації

Необхідний оборот Альфа 1.25 бала / 30 руб 96000 руб ВТБ-24 1/25 руб 100000 руб Авангард 132000 руб

І так само треба врахувати що в Банку Авангард найбільше категорій, за які банк не нараховує бонуси. Так що на практиці витрати можуть бути набагато більше.

А разі Альфа-Банку ми маємо ефективність 1,5% якщо бали переводити в гроші.

Так само важливо для розуміння, що практичному прикладі складно змоделювати конкретні витрати кожного клієнта. І підсумкова сума балів може відрізнятися в ту чи іншу сторону.

Відмінності ВТБ24 і Альфа-Банку, в основі своїй, незначні. І обидві карти як такі заслуговують своєї уваги. Але для мене найкращим вибором буде саме Альфа-Банк, так як у них краще обслуговування, якісний сервіс і зворотний зв'язок при спілкуванні з банком, тобто я розумію, за що я плачу гроші на річне обслуговування. І сама карта РЖД-Бонус від Альфа-Банку з пільговим періодом в 60 днів на поточний момент стане основною розрахунковою картою в моєму гаманці, прийшовши на зміну Кукурудзі. Ліміт, який я оформив, мінімальний і становить 10800 рублів, можливо я добавлю до до 15000 рублів через півроку, а може й ні, так як даний ліміт повністю покриває мої потреби в поточних оборотах.

Примітка. Після зниження вартості річного обслуговування кредитної карти переваги Альфа Банку перед ВТБ-24 стали очевидні.

Так само варто відзначити, дуже грамотний варіант виконання документів до кредитній карті, згідно з якими, грейс-період і ставка, це додатковий договір до карти, що залишає банку можливість обнулити кредитний ліміт по карті. І так само прописаний момент того, що банк має право, в односторонньому порядку, підняти ставку по кредитній карті, якщо ключова ставка ЦБ зміниться, тобто на практиці все банки мають на це право, але я вперше зустрічаю варіант, що це прописано в договорі ясно і чітко.

Відгук про РЖД-бонус Альфа-банку

Як я зазначив вище, карта Альфа-Банк РЖД-Бонус, на поточний момент, стала моєю основною розрахунковою картою. У червні на цю карту я переведу все обороти з Кукурудзи, коли на ній закінчаться 11% на залишок по картці, залишивши її як резервну карту. У сухому залишку, я можу сказати, що РЖД-бонус знайде свого клієнта, а Альфа банк можна рекомендувати для відкриття кредитної картки. Обслуговування в банку на хорошому рівні, зворотний зв'язок швидка і по справі.

Недоліки карти Альфа-банку з РЖД бонусом

Після того, як карта стала основною, почалося її активне використання. На жаль, воно виявило ряд серйозних огріхів: з ембосованих цифр стала швидко злазити фарба, потім, відшарувався верхній шар з магнітної смуги, плюс задрала плівка на краях карти, особливо, де карта вставляється в приймач банкомату або терміналу.

Загальний висновок: пластик карти неякісний. А це унеможливлює постійне її використання. Результат сумний, доведеться відмовитися від переведення всіх моїх оборотів в Альфа Банк, так, і від карти теж.

Примітка редактора. Витратити бонуси можна лише на поїздки Російськими залізницями. Тим часом, починаючи з 2012 року РЖД втрачає близько 1 млн пасажирів в рік, а авіакомпанії стільки ж набувають. Причини нам хороші відомі, подорож літаком швидше і комфортніше, при, часто, порівнянних цінах. Цікаво, що польоти з Москви до Омська, Хабаровськ, Владивосток і т.д. дешевше (!) поїзда.

З точки зору редактора, вибір РЖД-бонуса від Альфа Банку виправданий не тільки плюсами самої карти, скільки зручністю банку.

09.06.2016 Андрій Блохін

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: