Середня зарплата українських лікарів становить 199 доларів

Середня зарплата українських лікарів становить 199 доларів https://cdn.segodnya.ua/img/article/2210/93_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2210/93_tn.jpg 2010-10-27T11 : 45: 25 + 03: 00 Україна за даними дослідження, з-за такого низького рівня зарплати, українські лікарі схильні до еміграції.

"Через низьку зарплату, близько 3,5 тисяч чеських лікарів в цьому році виїхали на заробітки в країни Західної Європи, Азії та США . Тим самим, вони звільнили робочі місця для українців ", - зазначено в дослідженні, проведеному mojazarplata.com.ua.

За даними дослідження, зарплата лікаря в Білорусі складає 338,5 дол., В Росії - 586 дол., В Чехії - 1615 дол., В Голландії - 6307 дол., А в США - 7215 дол.

Нагадаємо, з 1 січня 2010 року в Україні набула чинності постанова Кабміну про виплати медпрацівникам.

Тепер в стаж роботи, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи в державних і комунальних закладах охорони здоров'я України, СРСР і союзних республік СРСР на посадах лікарів і фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою.

Також уряд у вересні 2010 р уряд встановив 15% -ву надбавку до окладу молодшим медичним сестрам в будинках для людей похилого віку, пансіонатах для ветеранів війни і праці, в будинках-інтернатах та дитячих будинках. Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що щомісячна надбавка в середньому буде становити приблизно 200 грн. А міністр охорони здоров'я Зіновій Митник заявив, що уряд буде домагатися підвищення рівня соціальної захищеності лікарів, а також підвищення фінансування галузі на 10%.

"Але якщо врахувати, що раніше на охорону здоров'я направляли менше 3%, то навряд чи варто очікувати значної надбавки до зарплат", - резюмували автори дослідження.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: