6 перших будинків за менш ніж 20 000 сімолеонів!

2017-03-01 SimGuru Panda

Купівля першого будинку може стати справжнім випробуванням для будь-якого сіма, а знайти красивий будинок з усім необхідним вартістю менше 20 000 сімолеонів буває дуже важко. В The Sims4 * ви зможете уникнути таких труднощів завдяки корисної і зручною Галереї! Погляньте на ці шість приголомшливих будинків, щоб почерпнути ідеї або просто додати їх в свою гру. Вони всі стоять менше 20 000 сімолеонів!

Вони всі стоять менше 20 000 сімолеонів

Starter De Heidi Et Paul , Автор: Wondercarlotta8
Ваші Сіми хочуть жити в сучасних і стильних будинках, але їм не вистачає сімолеонів, щоб побудувати ідеальний будинок? Цей відмінний перший будинок підійде для сіма, який любить прості лінії і відкритий простір. До того ж в будинку аж дві спальні!

До того ж в будинку аж дві спальні

Vintage Glamour Starter , Автор: Frimlin
Віддаєте перевагу щось більш класичне, можливо, в ретро-стилі голлівудського гламуру? Зверніться до користувача Frimlin! Такий тематичний ділянку не так просто створити з початковим бюджетом, що робить цей будинок ще більш вражаючим. У будинку тільки одна спальня, але у вас залишиться ще понад 2 000 сімолеонів, що дозволить вам додати кілька предметів меблів і зробити будинок затишніше.

У будинку тільки одна спальня, але у вас залишиться ще понад 2 000 сімолеонів, що дозволить вам додати кілька предметів меблів і зробити будинок затишніше

Starter 13 , Автор: Kundzia131
Коли ми побачили цей будинок, ми відразу подумали, що він відмінно підійде холостякам! Відкрите планування і мінімалізм через невеликого бюджету відмінно виглядають на цій ділянці, і автор навіть якимось чином примудрився додати невеликий басейн. Ми під враженням!

Ми під враженням

Simplicity Starter , Автор: Samesm01
Не всі Сіми люблять мінімалістському сучасне житло, тому представляємо вам дещо традиційне! Ми так і бачимо сіма, просто відпочиваючого на цьому ганку і спостерігає, як навколо вирує світ. Цей будинок з ганком і видом на річку стане ідеальним і затишним першим будинком для пари.

Цей будинок з ганком і видом на річку стане ідеальним і затишним першим будинком для пари

Pretty Starter , Автор: Enilorac92
Цей будинок дуже стильний зовні, у нього є свій характер, а додаткові штрихи створюють враження, ніби ви переїжджаєте в грандіозний французький особняк. Усередині ж він досить порожненьке (що цілком підходить для першого будинку), але у вас залишиться ще кілька тисяч сімолеонів, які ви зможете витратити на різні зручності.

Усередині ж він досить порожненьке (що цілком підходить для першого будинку), але у вас залишиться ще кілька тисяч сімолеонів, які ви зможете витратити на різні зручності

SM Minimalistic Starter , Автор: xKaitlynRenee
І закінчуємо ми статтю з надсучасним і мінімалістським ділянкою, від якого ми просто без розуму! Всередині будинку майже повністю відкрите планування, що нам дуже подобається. Це не великий будинок, але меблі підібрані зі смаком, і у вас залишиться більша частина бюджету, яку ви зможете витратити на предмети або поліпшення вже наявних.

Ви створили перший будинок, яким дуже пишаєтеся? Поділіться з нами в Twitter , Instagram і Facebook ! І не забудьте підписатися на наш канал в YouTube .

* Для гри потрібна наявність The Sims 4 (продається окремо) і всіх ігрових оновлень.

Ви створили перший будинок, яким дуже пишаєтеся?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: