Будинок з "Жаху на вулиці В'язів" продають за два мільйони доларів

Фото з сайту & nbsp; hollywoodreporter.com

Будинок з "Жаху на вулиці В'язів" продають за два мільйони доларів https://cdn.segodnya.ua/img/article/4151/82_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4151/82_tn. jpg 2013-02-05T17: 36: 03 + 02: 00 Світ Фасад житлового будинку з моменту виходу кінострічки на екрани залишається незмінним.

У Західному Голлівуді виставили на продаж будинок з фільму жахів "Кошмар на вулиці В'язів". Нерухомість пропонується за 2,1 мільйона доларів.

Двоповерховий особняк, побудований в 1919 році, розташований неподалік від Голлівудського бульвару в Лос-Анджелесі. Загальна площа будинку, в якому є три спальні і три ванні кімнати, перевищує 250 квадратних метрів. На прилеглій ділянці розташовані будинок для гостей і басейн.

Фасад типового житлового будинку з моменту виходу кінострічки на екрани залишається незмінним. Усередині особняка, де в 2006 році була проведена реконструкція, зйомки фільму не проводилися.

Перший "Кошмар на вулиці В'язів" був знятий режисером Уесом Крейвеном в 1984 році. За сценарієм фільму, в будинку під вигаданим адресою тисячі чотиреста двадцять вісім Elm Street (в реальності особняк має той же номер) жила Ненсі Томпсон - єдина людина, здатна протистояти Фредді Крюгера. Будинок також був задіяний у зйомках декількох наступних фільмів про Крюгера.

У 2010 році на продаж був виставлений особняк на острові Лонг-Айленд, де в 1974 році була вбита сім'я Дефо, історія якої згодом лягла в основу сюжету фільму "Жах Амітивіля". Власники просили за будинок 1,15 мільйона доларів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: