Як очистити організм від шлаків - поради лікаря

Харчуйтеся водою і фруктами.

Фото: holiho / pixabay

Закінчується ряд новорічних свят і дуже актуальним стає питання, як правильно очистити від шлаків і розвантажити організм .

"Не можна на наступний день після застілля переходити на жорстку дієту, - каже дієтолог Катерина Пашко в передачі" Українського радіо ". - Можна провести весь день, харчуючись лише водою або фруктами. Якщо дуже складно, просто виключіть з раціону молочні продукти і м'ясо. Їжте замість цього овочі та рибу. Такий детокс добре впливає на наш організм ".

Катерина Пашко також розповіла, скільки води повинна випивати здорова людина в день.

"Не забуваємо випивати 30 мл води на один кілограм ваги - це норма для людини, тобто в день потрібно вживати десь два літри води. Якщо дуже складно випивати стільки рідини, потрібно поступово збільшувати норму. Наприклад, на стакан в день", - каже лікар.

"Якщо ви хочете провести короткочасне голодування, рекомендую виключати вечерю, тільки снідати і обідати. На наступний день пропустити ранковий прийом їжі. Таким чином, ми провидить 24-часавое голодування для очищення організму від шлаків".

Нагадаємо, як за допомогою їжі очистити організм від токсинів за сім днів .

Крім цього, сайт "Сегодня" зібрав найкорисніші продукти для кожного органу, які варто включити в свій раціон , Щоб завжди залишатися здоровим.

Дивіться відео, як вживати фрукти з користю для здоров'я:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: