Голодування під час вагітності викликає у дитини ожиріння

фото penerangan.gov.my

Голодування під час вагітності викликає у дитини ожиріння https://cdn.segodnya.ua/img/article/1270/52_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1270/52_tn.jpg 2008-09- 09T13: 01: 59 + 03: 00 Світ Британські вчені довели, що погане харчування в період вагітності підвищує ризик розвитку у майбутньої дитини ожиріння.

До такого висновку прийшла група дослідників з центру репродукції і раннього розвитку Університету Ноттінгема під керівництвом доктора Хелен Бадж.

Вчені вивчили вплив зміни раціону харчування вагітних овець, що мають найбільш наближену до людської модель ожиріння в тваринному світі, на розвиток майбутніх ягнят.

Було встановлено, що недолік отриманих в утробі матері калорій після народження дитини може привести до сильного порушення його жирових клітин, що в свою чергу може стати причиною погіршення здатності дитячого організму нормально засвоювати їжу.

Крім того, дослідники прийшли до висновку, що погане харчування плоду призводить до дефекту відповідає за надмірну вагу гена, відомого як FTO, в результаті чого ризик ожиріння збільшується на 30%.

Тепер вчені Університету Ноттінгема поставили нову мету: з'ясувати, що саме повинна їсти жінка під час вагітності, щоб це найкращим чином позначилося на розвитку дитини.

"На даний момент краще, що ми можемо порадити вагітним жінкам - це дотримуватися здорової, збалансованої дієти", - зазначила доктор Бадж.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: