Голосування за керівництво комітетів ВР окремо не передбачено регламентом - Томенко

Микола Томенко. Фото: ru.wikipedia.org

Голосування за керівництво комітетів ВР окремо не передбачено регламентом - Томенко Віра Холмогорова https://cdn.segodnya.ua/img/article/5745/61_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5745/61_tn .jpg 2014-12-04T12: 23: 28 + 02: 00 Політика За його словами Томенка, постанова вже готова, але прізвища в нього вписані ще не все

Голосування за керівництво комітетів окремо не передбачено регламентом. Про це повідомив Сегодня.ua нардеп Микола Томенко . "Комітети ніколи окремо не голосували. Є процедура - це постанова, де перераховуються комітети і персональний склад. Тому просто фізично неможливо голосувати окремо", - сказав він.

За словами Томенка, постанова вже готова, але прізвища в нього вписані ще не все. "Я думаю, сьогодні це закінчиться", - зауважив він.

Раніше в БПП повідомляли, що невирішеною залишається доля двох комітетів: нацбезпеки і бюджетного.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: