На "референдумі" в Луганську можна голосувати одразу за двох - ЗМІ - Новини Донбасу - Можна прийти з чужим паспортом

На псевдореферендуме можна проголосувати за будь-яку людину Фото: & nbsp; gazeta.ua & nbsp; & Lt; script

На "референдумі" в Луганську можна голосувати одразу за двох - ЗМІ https://cdn.segodnya.ua/img/article/5194/12_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5194/12_tn. jpg 2014-05-11T12: 24: 01 + 03: 00 Донбас Можна прийти з чужим паспортом

На ділянках, де проходить так званий "референдум" за статус Луганщини, можна проголосувати за двох чоловік відразу, повідомляє сайт міста з місця подій.

Зокрема, можна проголосувати за будь-яку людину, потрібно просто показати його паспорт. Такі випадки вже помічені.

Нагадаємо, так званий "референдум" самопроголошеної Донецької народної республіки суперечить законодавству України. "Ніякого легітимного референдуму так званої якийсь" Донецької республіки "немає і бути не може", - заявив заступник глави ЦВК Андрій Магера . Він нагадав, що місцевий референдум не може проводитися на рівні області, оскільки не існує обласних громад. У Європі та США також не визнають так званий "референдум", так як ЄС підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: