Результати голосування за впровадження функцій в WordPress 2.9

На початку липня поточного року, більш ніж 3500 з вас відповіли на наше опитування, де ми просили вас допомогти нам визначити пріоритет деяких функцій, запропонованих для версії 2.9. Хоча точні функції для версії 2.9 поки ще не були розроблені, оскільки ми продовжуємо знайомити розробників з функціями.

1. Результати. Перший і єдиний обов'язковий питання, який був в анкеті, стосувався того, яку єдину функцію ви б обрали, щоб включити її в версію 2.9. Найвищий по рейтингу, 17.5%, була відповідь: автономні, редаговані фото альбоми "editable photo albums" (замість існуючої галереї) слідом за ним йде функція легших вставок "easier embeds" для відео і іншого стороннього контента, 16.5%. Потім йде функція базового редагування картинок "basic image editing" (наприклад, поворот, кадрування і масштабування) 13.7%, і "post thumbnails" (прикольні картинки для постів, розташованих на головній сторінці), 12.9%. Решта функцій набрали менше десяти відсотків голосів. Повний список виглядає так:

Друге питання було факультативним (3406 осіб відповіли на нього), в ньому ми просили вас оцінити кожну функцію по пріоритету в порядку убування. Результати були такими ж як і в першому питанні, більшість функцій були добре оцінені для того, щоб використовуватися частіше, ніж всі інші. Функції, високо оцінені в 1 питанні, частіше отримували високі голоси в колонці Top Priority (Найвища оцінка), але жодна з функцій не отримала оцінку Top Priority частіше, ніж оцінку Nice to Have (Непогано мати цю функцію), однак такі функції, як Media Albums, Easier Embeds і Post Thumbnails дуже близькі по рейтингу. Повна інформація наведена нижче.

З третім питанням справа йде також, але в більш гранульованої формі. Від вас потрібно розташувати по пріоритету 11 функцій. Оскільки кожній позиції могла відповідати тільки одна функція, то ви не могли привласнити один і той же пріоритет кількох функцій, і нам було цікаво дізнатися, чи вплине це на результат. Хоча деякі функції отримали більше голосів в цьому питанні, загальна картина голосування схожа на перше питання. Ось повна таблиця голосування:

У четвертому питанні ми хотіли дізнатися ваші уподобання щодо включення нових функцій в ядро, підключаючи їх як плагіни з можливістю їх підключення і не підключення при завантаженні ядра. Результати цього голосування було найцікавіше подивитися. Оскільки інформацію про проведення голосування відправили спочатку розробникам, а не користувачам, то була можливість поспостерігати зміни в ході голосування. Спочатку більше голосів було віддано за підключення 'core plugins' для просунутих media-функцій, в той час як пізніше голоси сильно відхилилися в сторону переміщення цих функцій в ядро. Я думаю, що це голосування відображає одне з відмінностей між поглядами розробників і користувачів. Хоча розробники сильно зацікавлені в збереженні коду ядра, спираючись на плагіни для розширення функціоналу, багато користувачів вважали за краще б, щоб ті функції, які їм потрібні, були переміщені в ядро, а не окремі плагіни. Остаточний підсумок з цього питання був такий: 56.2% за переміщення функцій в ядро, 38.1% за bundled plugins, і 5.7% за non-bundled plugins. Фактичні дані:

Ясно, що ця проблема заслуговує більш докладного обговорення, і концепція того, як ми переходимо до системи плагінів і / або "пакетів" ядра, призначених для різних випадків використання (CMS, фотоблог, портфоліо і т.д.) буде обговорюваною темою в найближчі місяці.

Після завершення голосування, результати були обговорені в чаті # wordpress-dev IRC.

Rudolf Lai продовжує працювати над функцією (standalone photo albums), що отримала найбільшу кількість голосів, в проекті Google Summer of Code , Під наставництвом ведучого Розробника WordPress Mark Jaquith . Сподіваюся, нам вдасться включити її в розробку версії 2.9, зробити деякі тести, змінити код і / або UI, і запустити її з релізом 2.9 (в ядрі або як плагін TBD). Безсумнівно, додаткові функціональні можливості будуть надані розробниками ядра, які також працювали над media-плагінами.

Easier embeds, друга найпопулярніша функція, розглядається в даний час з декількох сторін. По-перше, більше shortcodes для сторонніх розробників. Робота над цим вже почалася. Крім того, Viper007Bond , плагіна Viper's Video Quicktags взяв на себе завдання роботи над поліпшенням вбудовуваність в ядро. Ми ще не цілком упевнені, як це буде працювати, але якщо вам цікаво, то залишайтеся з нами.

Додавання основних функцій редагування, таких як, поворот на 90 градусів, кадрування і зміна розмірів, було визнано очевидним переможцем в dev-чаті, і оскільки вже існує кілька плагінів, які виконують ці функції, то ми сподіваємося, що вони скоро будуть включені.

Роботу над Post thumbnails веде Mark Jaquith, який створив цю функцію, за підтримки Scribu , котрий має подібний плагін в репозиторії.

Функції з низьким рейтингом не виключаються зі списку розглянутих, але можуть мати більш низький пріоритет, ніж інші (non-media) функції, які у нас в розробці. Одна з моїх улюблених функцій для версії 2.9 знаходиться зараз в гілці trunk, і змінює спосіб видалення контенту. Прощайте докучливі спливаючі вікна, які з'ясовують чи дійсно я впевнений, що хочу видалити коментар / статтю / і т.д. Хай живе швидке і тихе видалення у відро для сміття, з якого контент можна відновити, якщо він був видалений випадково. Подумаємо про Gmail-стилі. Ми також сподіваємося попрацювати над удосконаленням управління сторінками, хоча це має ряд технічних проблем, які можуть стати причиною випуску версії 3.0.

Як завжди, Ви можете допомогти прогресу різними способами:
1. Стежити за Trac. Створити патч, протестувати його, просто прочитати тікети, якщо вам треба вбити час. В даний час існує більше 500 тікетів проти версії 2.9 milestone . Патчі та тести можуть допомогти нам скоротити цю кількість.

2. Слідкуйте за коммітов в Trac на Твіттері. Чи не хочете вдаватися у деталі, а хочете лише подивитися коммітов? То загляньте сюди: wpdevel on Twitter .

3. Переглядайте, що знаходиться на порядку денному dev. Щотижня з'являється розклад для чату IRC dev, створене на основі пропозицій розробнику, відправлених на wpdevel.wordpress.com . Цей блог також містить обговорення певних питань розробки.

4. Приєднуйтесь до чату на dev. Змінився час роботи чату, щоб відповідати Європейському розкладом. Чати зараз проводяться протягом однієї години щотижня в четвер о 21:00 за західноєвропейським часом. Це 17 годин по Нью-Йорку і 14 годин по Каліфорнійському часу. Чати знаходяться в кімнаті # wordpress-dev на irc.freenode.com.

5. Дивіться цей блог. Якщо ви не є розробником і вважаєте за краще використовувати основні оголошення, випадкові опитування при виборі функції, то просто продовжуйте робити те, що ви робите. Прочитання цього блогу надасть вам все це.

Ще раз спасибі за вашу допомогу у визначенні пріоритетності функцій для версії 2.9, яка, сподіваюся, з'явиться до кінця року!

Оригінал статті на www.wordpress.org

Переклад КОМТЕТ komtet.ru

Чи не хочете вдаватися у деталі, а хочете лише подивитися коммітов?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: