Голосове спілкування в локальній мережі й Інтернеті

Чудова програма для онлайнового чатового голосового спілкування в Інтернеті

Чудова програма для онлайнового чатового голосового спілкування в Інтернеті!

Така собі специфічна «IP-телефонія» ...

В її роботі, Вас не сковує ні що! Не потрібно відволікатися на програму (при згортанні, вона мирно падає в трей і тихо живе там), займайтеся своєю улюбленою справою і спокійно спілкуйтеся.
Якщо Ви володієте повноцінним доступом до Інтернету (з'єднання будь - модем, виделенка - без різниці), полнодуплексной (Full Duplex) звуковою картою, а також мікрофоном, навушниками або колонками (для геймерів ідеально підходить так звана «гарнітура», тобто коли мікрофон і навушники конструктивно суміщені як у пілотів літаків, або як у диспетчерів різних компаній, у Вас є чудова можливість спілкування голосом, з будь-якою людиною або групою людей, які мають таку ж встановлену програму Roger Wilco.
Ви можете створити свій канал загального доступу (Free Chat), або парольний, убезпечивши себе від «чужих вух».

Для приватного / парольного каналу, Вам достатньо повідомити опонента (-ів), про назву каналу і який пароль буде використовуватися ...

Розмовляйте на будь-які (хоч інтимні) теми відкритим текстом, без боязні бути почутими. =)

Зауважу, що дана програма, годиться для широкого кола людей і застосування, як для особистого використання, так і групових (узгоджених) цілях і проектах!
Ось тільки якщо - «просто так», ввійдете в чужій і невідомий канал, то навряд-чи знайдете взаєморозуміння. Як мінімум, Вас будуть ігнорувати, а по максимуму можуть просто облити словесними помиями, викинувши з каналу ... І, в принципі, будуть праві ... =)

Але бувають і виключення, тим більше, сподіваюся на те, що після цієї статті користувачів цієї програми додасться.

Дана програма спочатку заточувалася під геймерів, тобто онлайнових гравців, що грають в Інтернеті.

Уявіть самі, припустимо, граєте в якусь командну «стрілялку-мочілку» і тут, терміново треба передати своїм будь-яку інформацію, команду або попередження ... Природно, в онлайнових іграх завжди присутня чат, АЛЕ (!) Коли йде битва і кожна секунда на рахунку, уявіть, скільки букв тексту Ви встигнете надрукувати або прочитати коли перебуваєте під обстрілом, або намагаєтеся наздогнати ворога?

Вірно - анітрохи ...

А за допомогою цієї програми, без напрягів можна коригувати, інформувати і т.п., хоч з півсотні людей відразу.

Працює програма за принципом рації. Почувши опонента, просто тиснете на зручну, задану Вами, «гарячу клавішу» і відповідаєте в мікрофон, або налаштовуєте програму на активацію (включенню) по голосу.

Що характерно, програма видає унікальний звук, типу «пшик», при завершенні фрази говорить, що повністю відповідає вимогам звичайних рацій, повідомляючи опонента (-ів), що «думка закінчена і ефір чистий, чекаю відповіді».

Елементарно, на рівні табуретки! Все геніальне просто…

Кортить випробувати?

Обіцяю - випробуємо, і будемо використовувати, АЛЕ, поспішати не треба!
Зараз приступимо до налаштування. Після чого, будете без проблем, хоч цілодобово використовувати цей продукт, в своїх (без) корисливих цілях. =)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: