Google офіційно запустив російську версію голосового помічника Assistant

Google

Компанія Google випустила російськомовну версію голосового помічника Assistant, який вміє відповідати на команди і питання користувача, а також взаємодіяти з іншими програмами. Додаток сумісний як з Android , Так і з iOS , Але деяким користувачам воно буде доступно через кілька днів, повідомляється в блозі Google.

Голосовий помічник Google Assistant був вперше представлений в 2016 році. Він використовується в смартфонах, розумних колонках і годинах, автомобільних мультимедійних системах Android Auto і на інших платформах. Як і інші голосові помічники, він вміє відповідати на голосові команди і питання користувача. Наприклад, його можна запитати про погоду або попросити поставити будильник на завтрашній ранок. Спочатку він підтримував тільки англійську мову, але в подальшому Google стала додавати підтримку інших язиков.Теперь компанія розширила список мов, які знає Assistant, навчивши його говорити по-російськи. Варто відзначити, що якість голосових відповідей помічника помітно відрізняється від англійської версії, в якій використовується синтез голосу за допомогою нейромережевого алгоритму WaveNet .

Помічник може як самостійно відповідати на питання користувача або відображати пошукову видачу, так і взаємодіяти з іншими додатками. Наприклад, користувач може голосом надиктувати повідомлення своєму контакту, після чого Assistant передасть текст повідомлення і ім'я контакту сторонньому додатку-месенджер. Крім того, сторонні розробники можуть додавати в сам Assistant додаткові навички. Для цього компанія запустила платформу Actions on Google і ще в січні запропонувала розробникам підготувати навички до офіційного запуску Google Assistant в Росії.

Google Assistant сумісний з пристроями на операційній системі Android версії 5.0 і вище, а також iOS версії 10 і вище. Незважаючи на офіційний запуск, додаток буде доступно всім користувачам не відразу, а через кілька днів. Спочатку російська версія голосового помічника буде доступна тільки на смартфонах. Компанія не розповіла, чи буде підтримка розширена на розумні колонки та інші пристрої.

Восени 2017 року «Яндекс» випустив свій російськомовний голосовий помічник «Аліса». Як і Google Assistant, він може відповідати на команди користувача і розмовляти з ним на різні теми. Пізніше «Яндекс» також представив платформу для додавання в помічника додаткових навичок і розумну колонку , Що працює на основі «Аліси».

Григорій Копіев

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: