Набір тексту голосом

Тепер можна звільнитися від стомлюючого клікання по кнопках на клавіатурі Тепер можна звільнитися від стомлюючого клікання по кнопках на клавіатурі. Весь цей працю можна значно полегшити, вам досить начитувати текст в мікрофон, а програма сама переведе його в текстовій вид.

Програма голосового набору від Google не тільки переведе все в машинописний текст, а й надасть можливість розставити всі знаки пунктуації, тобто відредагувати текст і зробити його читабельним.

Стверджувати що даний сервіс є ідеальним для голосового набору, неварто, але полегшити набір тексту він безумовно може. Ніколи ще машина не заміняла людини на все 100% і не замінить. Звичайно, сервіс має певні недоліки і недоробки, але вони не настільки серйозні і не доставляють значних незручностей.

Ось посилання: голосовий набір тексту

Увага! Працює тільки в браузері Google Chrome

Якщо функціонал даного сервісу Вам здасться недостатнім, то можна скористатися іншим безкоштовним сервісом голосового набору тексту. За якістю він схожий з попереднім, але має більше функцій. Наприклад, з його допомогою можна отримувати текст з аудіо і відео файлів. Дуже зручна функція. Можна надиктувати текст на шести мовах (російська, англійська, німецька, французька, італійська, іспанська). На їхньому сайті є докладна інструкція.

Ось адреса: набір тексту голосом

Увага! Працює тільки в браузері Google Chrome

Схожі статті:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: