Особистий секретар в вашому смартфоні: послуга «Автовідповідач» від «Київстар»

  1. опис послуги
  2. як прослухати
  3. Відмінності між базовою і преміум-версією
  4. Як підключити?

Зазвичай, пропустивши входить на своєму смартфоні, ми телефонуємо цьому абоненту трохи пізніше. Але що робити тим, кому за день надходять десятки дзвінків, а телефонна лінія неминуче підлягає задіяна? Передзвонювати всім абонентам, чиї виклики були пропущені, досить утомливо. Щоб не пропустити важливий дзвінок, скористайтеся послугою «Автовідповідач» від компанії «Київстар».

Щоб не пропустити важливий дзвінок, скористайтеся послугою «Автовідповідач» від компанії «Київстар»

опис послуги

Суть послуги полягає в наступному: коли абонент не може вам додзвонитися, він чує записаний на автовідповідач голос, який пропонує йому залишити голосове повідомлення. При цьому користувач самостійно визначає, в яких випадках включається автовідповідач. Ви можете встановити переадресацію на всі вхідні дзвінки без винятку, або користуватися послугою, якщо:

  • лінія зайнята;
  • ваш смартфон недоступний;
  • ви не маєте можливості відповісти.

При цьому ви отримаєте SMS з повідомленням про надходження нових повідомлень.

як прослухати

Для того, щоб прослухати надійшли повідомлення, наберіть номер 775. Голосова пошта зберігається протягом одного дня. Існує й інший варіант - автовідповідач у вигляді MMS. В цьому випадку вам будуть приходити MMS-повідомлення зі звуковими файлами, в яких записані повідомлення на автовідповідач. Зверніть увагу, що такі повідомлення зберігаються вже не на сервері компанії, а в вашому смартфоні. Якщо випадково видалити повідомлення, прослухати його вже не вдасться.

Відмінності між базовою і преміум-версією

У базовій версії користування послугою «Автовідповідач» повністю безкоштовно. Однак існує можливість перейти на преміум-версію. В цьому випадку отримані голосові повідомлення зберігаються на сервері протягом місяця. Преміум-версія передбачає можливість запису голосового повідомлення самостійно, і замість стандартного привітання абоненти зможуть почути ваш голос.

Як підключити?

Щоб почати користуватися автовідповідачем, достатньо всього лише поставити в своєму телефоні переадресацію на номер +380672222771. Переадресація задається в меню пристрою, при цьому алгоритм ваших дій при підключенні послуги залежить від конкретної моделі. Щоб отримувати MMS-повідомлення з аудіофайлами, необхідно зателефонувати на номер 477 * 33 та безпосередньо в меню самої послуги вибрати пункт «Зробіть ваш автовідповідач зручнішим». На цей же номер необхідно телефонувати для переходу на преміум-версію. Крім того, перейти на неї можна за допомогою системи «Мій Київстар».

Але що робити тим, кому за день надходять десятки дзвінків, а телефонна лінія неминуче підлягає задіяна?
Як підключити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: