Перекладач Голосовий з англійської російською Онлайн та Інші Мови

  1. Перекладач голосової з англійської на російську онлайн відмінне вимова Добрий день друзі. Перекладач...
  2. Голосовий перекладач онлайн
  3. Відео Голосовий перекладач на основі Android
  4. Відео Голосовий перекладач NEX

Перекладач голосової з англійської на російську онлайн відмінне вимова

Перекладач голосової з англійської на російську онлайн відмінне вимова

Добрий день друзі. Перекладач з голосовим вимовою. Зараз, в двадцять першому столітті, ми часто подорожуємо як в прямому сенсі, по різних країнах світу, так і в переносному, по просторах всесвітньої мережі, причому, не виходячи зі своєї квартири.

Особливо зручно можна розглядати потрібні місця на нашій планеті через онлайн карти, Яндекса і Google. Яка з даних карт більш зручна, питання спірне. Одним більше подобається Гугл, іншим Яндекс. Також, останнім часом з'явилися такі програми, як Google Планета Земля. Дуже зручна програма з приємним інтерфейсом.

Я вже розповідав про неї в одній їх минулих статей. Крім іншого, в інтернеті більшість сайтів англомовні. Іноді корисно почитати інформацію і з англомовних сайтів (або на інших мовах). Особливо, необхідно знати (на мій погляд) що про нашу країну пишуть іноземці (без редакції наших ТВ каналів).

Насправді, зробити це досить просто. Встановіть собі в браузер плагін перекладач мов. Або, є ще більш зручний спосіб. Користуйтеся Яндекс браузером. У нього є подібна настройка, яка автоматично переводити сторінку з іноземної мови. Дуже зручно!

Я зараз користуюся в основному Яндекс браузером, так ось, у мене зараз проблем з перекладом певної сторінки немає. Іноді я не відразу розумію, що сайт англомовний. Тільки коли вгорі з'являється напис: «Перекладено з англійської».

Яндекс браузер сам, автоматично переводить з різних мов і притому швидко і якісно. Якщо вам потрібна сторінка в оригіналі, досить натиснути «Показати оригінал», і ви побачите сторінку в її оригінальному написанні.

Голосовий перекладач з англійської Google онлайн

Іноді людям, з тих чи інших причин потрібно саме голосовий перекладач онлайн. Особливо, він корисний студентам, або людям, активно вивчає іноземну мову. Я сам колись займався вивченням англійської мови по комп'ютеру, і мені було потрібно почути вимова слова, яке я читаю.

На сьогоднішній день, я вважаю найкращим голосовий перекладач з англійської від Google. Для того, щоб на нього потрапити, достатньо пройти по посиланню http://www.google.ru Ми потрапляємо на головну сторінку Гугл Рунета. На новій сторінці, звертаємо увагу на меню вгорі. Вибираємо «Ще».

Вибираємо «Ще»

Потім, у випадаючому меню вибираємо «Перекладач».

Потім, у випадаючому меню вибираємо «Перекладач»

Далі, ми потрапляємо на сторінку, розділену на два вікна. У першому вікні, якщо нам потрібно перекласти текст з англійської, в меню вибираємо «Англійська» і в вікно вводимо потрібний нам текст. Зверніть увагу на динамік внизу вікна. Якщо на нього натиснути, то Гугл прочитає нам даний текст англійською мовою голосом диктора.

Якщо на нього натиснути, то Гугл прочитає нам даний текст англійською мовою голосом диктора

У правій частині вікна нам потрібно натиснути на синю кнопку «Переклад», що б текст був переведений, але іноді сервіс переводить автоматично.

У правій частині вікна нам потрібно натиснути на синю кнопку «Переклад», що б текст був переведений, але іноді сервіс переводить автоматично

Також, звертаємо увагу на нижнє меню. Натиснувши на знак «На латиниці», в низу вікна з'явиться той же переклад, тільки з використанням латинських символів. Може, комусь так зручніше читати :). Якщо ж ми натиснемо на динамік, то нам буде прочитаний даний текст російською.

Крім іншого, за задумом Google, в лівому вікні є зображення мікрофона. Кликнемо по ньому, і нас попросять говорити в мікрофон. Я почав читати текст, і, на мій подив, у вікні почав з'являтися текст російською! Не зовсім правильний, але досить точний.

У лівій же частині вікна, в той же час, почав з'являтися переклад тексту.

Іншими словами, даний сервіс справжній голосовий перекладач з англійської або російської на ту мову, який ви виберете! У Google взагалі найбільша мовна база. Я даними голосовим перекладачем залишився задоволений.

Голосовий перекладач онлайн

Крім цього сервісу, є ще один сервіс http://travoice.com розроблений програмістом з Пітера.

Пояснювати, як він працює, я не стану. Його принцип роботи схожий на голосовий перекладач Google. У верхніх вікнах ви також вибираєте мови, з якого на який необхідний переклад.

В середньому вікні, вводите текст, і натискаєте «Відтворити». Сервіс відтворює текст потрібною мовою. У нижній частині, досить в мікрофон ввести текст голосом, і також отримати відповідь голосом потрібною мовою.

Скажу відразу, нижні вікна справляються на трієчку. Перекладач затинається, не завжди вводить потрібний текст. Мені здається, що ваша програма доопрацьована. За словами автора, на доопрацювання потрібно багато грошей, тому що потрібно запросити професійних перекладачів з різних мов і заплатити їм за роботу.

Програма встановлюється на Android і коштує 350 руб. За задумом автора, ви вводите програму на телефон. Здійснюєте поїздку в потрібну країну. Там, підходите до іноземця, говорите в ваш Android потрібну фразу, і він переводить її іноземцю на потрібну мову.

Також, даєте трубку іноземцю. Він в неї говорить, і програма через телефон переводить, що сказав вам дана людина. Ідея, звичайно, грандіозна. Залишилося трішки попрацювати над доопрацюванням, тим більше, ціна програми всього 350 руб. На інших сайтах, схожі перекладачі для Android коштують від 12000 і вище.

Відео Голосовий перекладач на основі Android

Голосовий перекладач NEXT

Голосовий перекладач на Android, вечь звичайно гарна, але, телефон не для цього призначений. Та й якщо в країні (місті), де ви опинилися поганий або слабо працює інтернет, то, наші старання на смарку. Тому, я вирішив вам показати, що існує більш зручний гаджет, для якого не потрібен інтернет. У нього велика база даних, і створений він не як телефон, а саме, як кишеньковий перекладач.

Дуже зручна річ. Зараз починає входити в масовий випуск. Працює, без підключення до інтернету. Перекладає практично з будь-яких мов. Причому, в людина в нього говорить, і отримує відповідь потрібною мовою. Кишеньковий перекладач NEXT дозволить вам вільно почувати себе за кордоном. Він розуміє іноземну мову. Може читати вивіски меню в ресторанах. Також, він може працювати навігатором, путівником, і вчителем іноземних мов.

Також, він може працювати навігатором, путівником, і вчителем іноземних мов

Як видно з скріншоту офіційного сайту, у голосового перекладача NEXT дуже багато достоїнств, але більш повну інформацію про даний пристрій, ви можете дізнатися з відео.

Відео Голосовий перекладач NEX

Купити голосовий перекладач можна на офіційному сайті за посиланням, де у вас є можливість з 8 приладів вибрати той, який найбільше підходить вам як за фінансовими можливостями, так і за своєю функціональністю!

Купити Електронний Голосовий Перекладач NEXT.

Або голосовий перекладач з АліЕкспресс Travis Touch онлайн перекладає зі 105 мов. Придбати його можна за посиланням ...

Голосовий перекладач з англійської тепер, я сподіваюся, ви для себе вибрали. Успіхів!

З повагою, Андрій Зімін 25.11.2016 р

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: