Універсальний голосовий перекладач для туризму і бізнесу LeTrans

Спроби розробки ідеального пристрою для моментального голосового перекладу з різних мов - очікуваного любителями відвідувати різні країни світу, тривають. Черговою новинкою в цій сфері обіцяє стати компактний гаджет-перекладач LeTrans translation device від базується в Китаї однойменного стартапу.
Представлений як "найточніший в світі". І наділений цілим переліком цікавих переваг: від дизайну до функціональності.

Перш за все відзначимо зовнішні особливості портативного перекладача і його технічні параметри.
LeTrans translation device поставляється у вигляді пластикового блоку розміром 91 х 54,5 х 28,4 мм, з вбудованим акумулятором ємністю 200 мАг (повного заряду вистачає до 3-х годин активного використання). З 4-ядерним процесором, роз'ємом Micro-USB для підзарядки. Модулями Wi-Fi, Bluetooth, GSM - і гніздом для SIM-карти з підтримкою 4G.

При цьому   пристрій для перекладу   можна використовувати в форматі єдиного блоку - наговарівая на нього фразу, а потім даючи прослухати її переклад на потрібну мову співрозмовника
При цьому пристрій для перекладу можна використовувати в форматі єдиного блоку - наговарівая на нього фразу, а потім даючи прослухати її переклад на потрібну мову співрозмовника. (І навпаки - дозволяючи йому вимовити фразу в мікрофон гаджета, а потім прослуховуючи переклад).
Ще один варіант - розділити блок на дві частини, як це передбачили розробники. При цьому кожна з частин оснащена власним мікрофоном з системою шумозаглушення, кнопкою запису бажаної для перекладу фрази - і компактним динаміком. По одному модулю бере кожен з двох співрозмовників - отримуючи можливість спілкуватися, не знаючи мов один одного.

І, нарешті, третій варіант: конференц-зв'язок з об'єднанням в одну "систему для спілкування" до 10 пристроїв. За допомогою Bluetooth-зв'язку і за допомогою програми на смартфоні.
У цьому випадку між собою можуть спілкуватися до 10 осіб - наприклад, на 10 різних мовах. І для кожного LeTrans translation device буде переводити фрази інших співрозмовників на бажану мову в режимі реального часу.

І тут ми переходимо до питання функціоналу
І тут ми переходимо до питання функціоналу. За заявою розробників, LeTrans має можливість самого точного перекладу з усіх існуючих на сьогоднішній день пропозицій.
До 97% - ця цифра стосується розпізнавання вимовлених слів і фраз. З урахуванням навколишніх шумів, рівня сигналу, акценту і діалекту мови співрозмовників. Подібна точність, згідно анонсу, забезпечується досконалістю алгоритмів роботи - і повнотою використовуваних баз даних.

На даний період функціонал LeTrans translation device підтримує переклад з 24 різних мов: включаючи російську, два діалекти китайського, англійська, німецька та інші. Розробники передбачають подальше розширення переліку - з урахуванням найбільш затребуваних і популярних.
При цьому бази даних для перекладу зберігаються на серверах - а використовуються через хмарний сервіс. До якого і звертається девайс кожен раз, коли потрібно перевести конкретну фразу.

Серед достоїнств LeTrans представлена ​​можливість його використання зі смартфоном - для доступу до налаштувань і мовним опцій через фірмовий додаток
Серед достоїнств LeTrans представлена ​​можливість його використання зі смартфоном - для доступу до налаштувань і мовним опцій через фірмовий додаток. І, власне, для голосового онлайн-перекладу в процесі роботи - або для вивчення мов, включаючи написання заданих фраз на дисплеї гаджета.
А також без смартфона. Коли налаштування вже зроблені, мови обрані. В цьому випадку компактний перекладач сам може зв'язуватися з хмарним сервісом, використовуючи SIM-карту.

Що поставляється в комплекті з кабелем, блоком живлення для підзарядки акумулятора і дорожньою сумкою-чохлом, портативний перекладач LeTrans пропонується до попереднім замовленням через кампанію на Indiegogo до кінця грудня. З ціною від $ 189 і з обіцяною на квітень наступного року безкоштовної розсилкою замовлень в будь-яку країну світу.

За матеріалами: accensus-training.com/chinese-start-launches-new-translation-device/
indiegogo.com/projects/letrans-world-s-most-accurate-translation-device-travel-communication#/

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: