Хвилинка відпочинку: вирішуємо головоломки

Нашим читачам сподобалися загадки, опубліковані на наших сторінках. EG.RU вирішив на цьому не зупинятися і пропонує нові вправи для розуму

Знову вівторок і знову ми з нашою розминкою для розуму. В перший раз відповіді на головоломки і завдання були опубліковані відразу. Але тепер ми вирішили все трохи ускладнити. У читачів буде час подумати, а правильні відповіді ми опублікуємо наступного вівторка, 13 листопада, з новою порцією задачок.

Читайте також: Хто на кого схожий? Російські знаменитості і їх голлівудські двійники

Отже, завдання найперше, можна сказати - просто розминка. На галявині сім кошенят. Де треба провести три прямі лінії, щоб кожен кошеня виявився в своєму сегменті?

Де треба провести три прямі лінії, щоб кожен кошеня виявився в своєму сегменті

Кошенята на галявинці

Друге завдання трохи складніше. Щоб його вирішити, треба на хвилиночку повернутися в школу і згадати математику. І, головне, дивитися на завдання уважно, не упускаючи деталей.

Математична задача на уважність

Остання на сьогодні головоломка. Такі картини з прихованими персонажами малює відомий каліфорнійський художник-анімаліст Стівен Гарднер. Звичайно, відразу розгледіти всіх 11 ведмедів непросто. Але варто постаратися - і ви всіх їх побачите.

Ведмеді Стівена Гарднера

Нагадаємо, відповіді будуть опубліковані разом з новими головоломками в наступному випуску 13 листопада.

Читайте також: Що роблять чоловіки, коли залишаються вдома самі: жарти в картинках від EG.RU

Де треба провести три прямі лінії, щоб кожен кошеня виявився в своєму сегменті?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: