[IOS] Twisted Ways - нова головоломка (Конкурс завершено)

Одним з найпопулярніших ігрових жанрів на мобільних пристроях є головоломки - фізичні, логічні і т

Одним з найпопулярніших ігрових жанрів на мобільних пристроях є головоломки - фізичні, логічні і т.д.Оні не перевантажуючи контентом і не ускладнені управлінням - ідеальний вибір, щоб вбити кілька вільних хвилин. Але знайти щось нове серед їх асортименту в App Store стає все складніше. На щастя, іноді там все ж з'являються проекти, що пропонують оригінально розім'яти мізки.

Одним з таких стала гра Twisted Ways. Завдання гравця в ній - провести кенгуренка до виходу на наступний рівень, керуючи його рухом свайпамі. Рухатися персонаж може тільки в напрямку стрілок, намальованих на блоках під ногами. Основна складність в тому, що блоки повертаються, варто на них ступіть.Зеление і сині крутяться за годинниковою і проти годинникової стрілки на 90 градусів. Жовті розгортаються на 180. І тільки червоні ні куди не рухаються.

При поворотах блоків відповідно змінюється напрямок стрілок. Таким чином, вони можуть привести гравця в прірву або далеко відвести від бажаного виходу.

Для проходження рівнів в Twisted Ways можна використовувати два підходи - бігати по ігровому полю в надії, що стрілки в результаті вкажуть в потрібному напрямку, або ретельно планувати кожен крок.

Для проходження рівнів в Twisted Ways можна використовувати два підходи - бігати по ігровому полю в надії, що стрілки в результаті вкажуть в потрібному напрямку, або ретельно планувати кожен крок

Другий варіант кращий, але чим довше гравець думає, тим менше очок він отримує за проходження рівня. У підсумку, ігровий процес Twisted Ways перетворюється в поєднання двох описаних підходів, коли мозок намагається прорахувати кілька ходів вперед, згадуючи, як крутиться той чи інший блок, а палець в цей час ковзає по екрану, намацуючи виграшний маршрут навмання.

Чи не перших порах запам'ятати напрямки поворотів блоків складно, і гра здається повільною і незрозумілою. Але коли правила укладаються в пам'яті, геймплей Twisted Ways набуває динаміку і відірватися від нього стає все складніше.

Якщо традиційні головоломки з App Store вже приїлися, варто спробувати Twisted Ways. Гра поєднує в собі оригінальну механіку, яка змушує думати і приймати швидкі рішення, приємну графіку і динамічний ігровий процес. Проходження кожного рівня не займає багато часу, тому за Twisted Waysможно успішно вбивати хвилини в транспорті або черги.

Купити Twisted Ways в App Store

Розробники гри люб'язно надали шість промо-кодів, які ми розіграємо серед читачів. Щоб отримати код, потрібно розшарити цю новину в Twitter'е або ВKонтакте і викласти в коментарях посилання на відповідний запис. Переможці будуть обрані випадковим чином

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: