Скарб Імперії - головоломка з давнього світу Ацтеків

У чому проблема багатьох мобільних головоломок? Відповідь на поверхні: творці ігор цього жанру в більшості випадків фокусуються тільки на самій ідеї, загадках і варіантах їх вирішення. Але ігровий процес складається не тільки з механіки і складності головоломки. Не варто забувати і про атмосферу, в яку потрапляє гравець. Навіть сама геніальна завдання не зможе утримати користувача без всебічно продуманого геймплея. Саме з цим завданням відмінно справляються « скарб Імперії », Пропонуючи атмосферне і соковитий світ поряд з цікавими завданнями. У чому проблема багатьох мобільних головоломок

За словами розробників, перша ітерація цієї головоломки народилася за допомогою вмілих рук, картону, ножиць і клею. Ідея виявилася придатною для реалізації на екрані мобільного пристрою, що в підсумку і сталося.

З перших хвилин гравець занурюється в атмосферу древньої Імперії Ацтеків, проходить швидке і нескладне навчання основним моментам ігрового процесу, суть якого полягає в переміщенні кубика від його стартової позиції до фінішної клітини. На одній з вершин куба знаходиться дорогоцінний смарагд - пересувати кубик через цю грань не вийде. Завдання гравця ускладнюють перешкоди, спеціально розставлені по всьому ігровому полю і підвищують складність доставки кубика до кінцевої клітини. Щоб успішно завершити випробування, гравець повинен помістити куб на фініші в тій же позиції, яку він займає спочатку, тобто - з смарагдом на верхній межі.

Навчальні і перші самостійні рівні проходять легко, ніби на одному диханні. Попутно гравець збирає різні бонуси, включаючи секретні записи, що знайомлять його з цікавими фактами та легендами про найдавнішому народі ацтеків. У міру проходження складність рівнів підвищується, ігрове поле збільшується, і на ньому з'являються нові елементи, які привносять додаткову різноманітність в механіку гри. Наприклад, на карті з'являються пошкоджені клітини, за якими гравцеві заборонено переміщати кубик, спеціальні поворотні механізми, які розгортали куб на 90 градусів, таємничі тотеми, які загрожують зруйнувати смарагд, і багато іншого.

Крім основного завдання - перемістити кубик на фінішну клітку в правильній позиції, гравцеві пропонуються додаткові. Такими завданнями можуть стати: збір певних предметів (кристалів, святкові зі знаннями), рішення головоломки на час або за певну кількість кроків, використання допоміжних предметів обмежена кількість разів і так далі. Будь-яка з додаткових цілей позитивно впливає на складність і інтерес до рівня, включає мозок гравця, змушує заздалегідь планувати всі свої дії, моделюючи шлях кубика від початку до кінця.

У найскладніших ситуаціях можна використовувати підказки. З їх допомогою можна переконатися в правильності самого першого переміщення кубика або зовсім переглянути правильний шлях до фінішу. На простих локаціях використання «помічників» виглядає смішно, але в майбутньому вони можуть дуже стати в нагоді. Справа в тому, що «Скарб Імперії» являє собою в якомусь сенсі нескінченну гру. По-перше, там досить своїх власних встановлених рівнів. По-друге, кожен день гра пропонує нову головоломку від самих розробників.

По-друге, кожен день гра пропонує нову головоломку від самих розробників

Нарешті, найцікавіше: гра поставляється разом з зручним і інтуїтивно зрозумілим редактором рівнів, де будь-який користувач може створити локацію з власними головоломками і поділитися своїм творінням з іншими гравцями. Це вже по-справжньому потужна соціальна складова, яка складається не тільки з можливості поділитися рекордом в Twitter або Facebook, але і здатна занурити вас в ігровий процес ще сильніше. Будь-яке випробування, створене іншою людиною, можна запустити, просто клікнувши по спеціальному посиланню на будь-який веб-сторінці або клієнта соціальної мережі. За кращі рівні можна голосувати, отримуючи своєрідний фідбек за свою задумку.

Гра продумана до дрібниць: приємний саундтрек, що доповнює атмосферу і ігрову історію, графічний движок Unity, що дозволяє насолоджуватися якісними ефектами: освітленням, тінями, відображеннями. Порадувало кількість завдань і додаткових елементів, які ускладнюють або полегшують процес проходження. Проект ідеально поєднує в собі головоломку з елементами пригоди і може затягнути дійсно надовго.

Грайте в « скарб Імперії »І діліться своїми враженнями!

У чому проблема багатьох мобільних головоломок?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: