Як навчитися малювати Голуба

  1. 1. З чого починати малюнок голуба?
  2. 2. Злегка "пожвавимо" малюнок голуба
  3. 3. Намалюємо оперення, дзьоб і очей голуба
  4. 4. Намалюємо лапки голуба в деталях
  5. 5. Заключний етап малювання картинки голуба

Голуб - це хороший персонаж для малюнка стінгазети до Дня учителя, особливо до 1 травня і Дня Перемоги - 9 травня. Всі знають, що голуб це символ миру і щастя, тому дуже часто картинки голубів використовують для прикраси весіль. На весільних картинках, голуби, звичайно, бувають тільки парами, але якщо ви зможете намалювати одного голуба, легко намалюєте і другого, поряд в дзеркальному відображенні. Голуби бувають не тільки білими, але і сірими і чорними. А ось для весільних картинок потрібно малювати тільки білих голубів, оскільки білий колір це символ чистоти і здоров'я. Як намалювати голуба? Зовсім нескладно, якщо малювати його простим олівцем поетапно.

1. З чого починати малюнок голуба?

Малюючи поетапно завжди потрібно починати малюнок з основного контуру. Для голуба - це його крила, голова та тулуб. Спочатку визначимо контур голови голуба, від неї проведемо лінію тулуба, злегка нахилену. Голуб, коли летить, хвіст злегка опускає вниз. Крила намалюємо у вигляді "галочки", тільки стежте за пропорціями, розмірами контурів. Можете скопіювати розмітку з мого малюнка.

2. Злегка "пожвавимо" малюнок голуба

Завжди перший етап найлегший, але зате найважливіший. Від того, як ви намалюєте перші контури, буде залежати подальший малюнок голуба. На цьому етапі ми лише додамо кілька ліній і голуб вже "оживе". Намалюйте контурну лінію хвоста і обриси тулуба. Ну і додайте голубу лапки, поки лише контурними прямими короткими лініями.

3. Намалюємо оперення, дзьоб і очей голуба

На цьому етапі голуб повинен вже летіти, оскільки ви намалюєте йому контури оперення крил і хвоста. Зовсім нескладно намалювати дзьоб і очей голуба.

4. Намалюємо лапки голуба в деталях

Всього кілька деталей залишилося додати в малюнку голуба. Найбільше доведеться витратити час, щоб в деталях намалювати лапки голуба і після декількома штрихами простого олівця розділити крила на кілька сегментів.

5. Заключний етап малювання картинки голуба

Зовсім нескладно намалювати пір'я для крил і хвоста голуба, адже контури вже намальовані. Залишиться лише нижні контури розділити на гострі ділянками і продовжити лінії дощенту крила. Трошки по-іншому малюються хвостові пір'їни, їх потрібно намалювати витягнутими овалами. Але в цілому, все це нескладно намалювати, навіть не маючи великого досвіду малювання птахів. Подивіться картинки або фото голубів, яка у них буває розфарбування пір'я. Можливо, вам захочеться зробити картинку не білого голуба, а з чорно-білими пір'їнками. Тоді розфарбуйте деякі пір'я або половинки пір'я голуба простим олівцем.


Як намалювати папугу Ара

На цьому уроці ви зможете намалювати поетапно красивого папугу Ара.


Як намалювати Качку

Цей малюнок качки виконаний на графічному планшеті. Але етапи малювання цього уроку можна використовувати для малюнка звичайним олівцем. Тільки на останньому кроці малюнок потрібно буде розфарбувати фарбами або кольоровими олівцями.


Малюнок Лебедя простим олівцем

Найголовніше, правильно намалювати шию і крила цього птаха, саме вони найважливіші частини у лебедя. Лапки у лебедя короткі, тому малювати їх досить просто. Все це пам'ятаєте, коли ви будете вчитися малювати лебедя поетапно простим олівцем.


Як малювати Птахів

Малювати голуба вам буде легше, якщо ви до цього пробували на нашому сайті малювати птахів олівцем поетапно. Для прикладу малювання птиці я використовував летить папугу. Надалі, якщо ви зможете намалювати правильно папугу, ви зможете малювати будь-яких птахів, в тому числі і голуба і навіть Жар-птицю.


Вчимося малювати Ворону

Ворона чимось схожа на голуба, і якщо ви вже вмієте малювати голуба, намалювати ворону вам буде нескладно. У ворони лише голова помітно більше і особливо дзьоб.


Як намалювати Горобця

Може здатися, що намалювати горобця нескладно, адже цю птицю також як і голуба, ми бачимо постійно. Насправді малювати будь-яких дрібних птахів досить складно, набагато простіше намалювати великого птаха. Але якщо малювати поетапно олівцем, то з цим завданням може впоратися будь-яка людина.

1. З чого починати малюнок голуба?
Як намалювати голуба?
1. З чого починати малюнок голуба?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: