Популярний курорт під Дніпром закрили: за вхід на заборонений пляж беруть по 7 грн

Популярний курорт під Дніпром закрили: за вхід на заборонений пляж беруть по 7 грн Бондарчук Ольга https://cdn.segodnya.ua/img/article/3496/9_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 3496 / 9_tn.jpg 2012-07-03T08: 05: 03 + 03: 00 Україна У Блакитних озерах заборонили купатися

У розпал пляжного сезону облСЕС приголомшила жителів Дніпропетровщини несподіваною заявою: на одному з найпопулярніших в регіоні місць відпочинку - Блакитних озерах - заборонено купання в водоймах. Про це заявив лікар з комунальної гігієни Днепропертовской облСЕС В'ячеслав Зайцев. "Блакитні озера не отримали статус зони відпочинку. Ця територія не підготовлена ​​до відпочинку. Зокрема, там немає навіть водопроводу", - повідомив Зайцев.

Тим часом туристи, які зараз відпочивають на Блакитних озерах, про заборону купання дізналися від "Сегодня". "Ми приїхали на своєму авто і з наметом в минулу п'ятницю. Заплатили по 7 грн з людини за вхід на чистий пляж і за машину - 20 грн", - розповів відпочивальник Сергій. Чи не скаржаться на відсутність клієнтів і місцеві турбази. Причому туристів не лякають навіть напружені ціни! "Двомісний номер обійдеться 500 грн на добу. В номері є все: навіть тапочки і халат", - повідомили на ресепшені турбази.

Місцеві жителі теж не проти похлюпатися у водах Блакитних озер. "В озерах вода не проточна, і якщо в неї потрапляє вірусна паличка - це загрожує захворюваннями. Самі розумієте, що таке стояча вода. Але особисто я вже тут купаюся більше 10 років - ніколи не хворів", - запевнив житель Єлизаветівки Максим.

У свою чергу в облСЕС нам повідомили, що пляжі на Блакитних озерах несанкціоновані і їх роботу повинен контролювати місцева райрада.

"Місцева СЕС повинна проінформувати про заборону купання місцевий орган влади, який після цього може звернутися в прокуратуру. Адже за законодавством господарі пляжу повинні були звернутися в місцеві органи влади, оформити паспорт зони відпочинку, який, крім СЕС, підписують органи МНС і Мінприроди", - повідомив Зайцев. У той же час в Петриківському райадміністрації ситуацію коментувати відмовилися. Нагадаємо, в Дніпропетровську з початку сезону працюють три офіційні пляжі: на Монастирському острові, в парку ім. Станіславського в Самарському районі і пляж ім. Воронцова в Індустріальному районі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: