Погляд через татуювання

© Carmen Chan

Фотограф моди Кармен Чен (Carmen Chan) працювала для таких брендів, як Puma, J. Crew, Burberry, і DKNY. Коли присвячений культурі сайт Hypebeast (https://hypebeast.com/) попросив її виставити якісь авторські роботи, вона звернулася до своїх друзів, групі художників салону татуювань Star Crossed Tattoo в Гонконзі.

«Зробити татуювання - насправді круто», говорить вона. «Я просто кайфую від них». Отже, вона взяла свою среднеформатную плівкову камеру Mamiya RZ67 і стала знімати портрети. Її проект «Це не має значення» (It Does not Matter) присвячений стосункам людини і його чорнила (тобто татуювання).

«Татуювання говорять про особистості стільки ж, скільки особа», говорить Чен. «Вони настільки ж показові, як і особа, якщо не більше». Люди роблять татуювання з різних причин: у вигляді повстання проти авторитету; щоб продемонструвати свої погляди або віру; підтримати будь-що, подібно до проекту «татуювання у вигляді крапки з комою» (Semicolon Tattoo Project); або ж роблять тату просто для прикраси. Незалежно від причини, зазначає Чен, «це дуже особисте».

Використовуючи чорно-білу плівку Fujifilm FP3000B, Чен знімала особи і татуювання своїх моделей, використовуючи подвійну експозицію. Налаштування камери дозволяли спускати затвор будь-яку кількість разів, не рухаючи плівку - оманливе проста техніка, яка вимагає досвідченого ока, щоб результат був мистецтвом. Фотограф-самоучка каже, що правильне накладення кадрів нерідко вимагає декількох спроб, але зазвичай не більше п'яти кадрів.

У цих портретах, вираз кожного портретованого ясно читається, а їх тату як би висять поруч, немов примари. Гілка троянд на стегні жінки як би обрамляє її профіль. Погляд чоловіки пріопущен в задумі, а татуювання тигра як би відпочиває на його плечах, обернувшись навколо голови і показуючи ікла й пазурі. Деякі моделі дивляться зухвало, з піднятим підборіддям; У інших в очах читається смуток; всі вони виглядають интровертно.

Фотограф назвала свій проект за татуюванням одного з портретованих, гаслом, що вінчає руку, повністю покриту малюнком, як рукавом. «Я думаю, слова« не має значення »спочатку були цинічним і кілька нігілістичним гаслом», відповів ця людина на питання фотографа. «Але пройшло п'ять років, і вони перетворилися в щось абсолютно протилежне. Я зрозумів, що на зворотному боці цього «не має значення», позитивну сторону екзистенціалізму, лежать нескінченні можливості. Я відповідаю за власне щастя в житті, це залежить від мого вибору ».

Я відповідаю за власне щастя в житті, це залежить від мого вибору »

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

© Carmen Chan

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: