З Гонконгу повертають тіла двох загиблих моряків

Буксир. Зараз наш корабель лежить на глибині 35 метрів. Китайці не можуть спуститися до "Нафтогаз-67". Фото з архіву ДАТ «Чорноморнафтогаз»

З Гонконгу повертають тіла двох загиблих моряків Львівські Майк https://cdn.segodnya.ua/img/article/1020/27_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1020/27_tn.jpg 2008-04 -01T18: 41: 57 + 03: 00 Україна 15 чоловік ще не знайдені. Вести пошуки під водою китайцям заважає погода

Україна продовжує боротьбу за чесне ім'я наших моряків з транспортно-буксирного судна "Нафтогаз-67", яку 22 березня зіткнулося з китайським суховантажем "Яохай" у Гонконзькій затоці в умовах негоди і затонуло. домігшись порушення кримінальної справи відносно капітана "Яохай", який зараз затриманий і за станом здоров'я поки не може відповідати на запитання слідчого (у нього стрес), наша урядова комісія в понеділок вилетіла з китайського аеропорту Чек Лап Кок додому чартерним рейсом. На борту Іл-76 знаходиться також "вантаж 200". Поки додому везуть двох з трьох упізнаних загиблих моряків: 33-річного моториста Олександра Піскунова з Чорноморського і 31-річного матроса Олександра Кардаша з Миколаєва. Тіло 37-річного старшого механіка Віталія Великого, підняте 28 березня рятувальниками з-під води на місці затоплення буксира, залишається в одному з моргів Гонконгу, через те, що китайським експертам ще потрібен час, щоб дотриматися всіх формальностей процедури впізнання і оформлення документів. Тому ніхто не може виразно назвати термін відправлення додому тіла Великого.

Тривають пошуки 15 наших моряків, які все ще числяться зниклими без вести. Китайські водолази досі не зуміли оглянути машинне відділення і приміщення, де зберігалися продукти харчування. Вони кажуть, що їм заважає погода. З великою ймовірністю саме там можуть перебувати тіла ще кількох загиблих членів екіпажу "Нафтогаз-67".

Додому поки не відправляють і вижили шістьох українців. Як пояснив "Сегодня" прес-секретар ДАТ "Чорноморнафтогаз" Юрій Авдєєв, всі наші моряки, яким вдалося врятуватися, затриматися в Китаї ще на кілька тижнів - ймовірно до закінчення операції підйому їх судна і завершення пошукових заходів. За даними "Інтерфакс", наші моряки відмовляються залишати КНР поки не будуть знайдені всі їхні товариші.

Тим часом, як нам повідомили в компанії "Чорноморнафтогаз", сім'ям загиблих і зниклих безвісти моряків вже почали виплачувати по 100 тис. Грн. в якості одноразової матеріальної допомоги. "У всякому разі гроші вже перераховані нашої компанії з внутрішнього бюджету, - уточнив Авдєєв. - І якщо затримки якісь є, то вони пов'язані тільки з тим, щоб точніше розібратися, кому саме необхідно допомогти. Адже сім'я моряка це і дружина з дітьми , і його батьки ".

НА КАПІТАНА заведено справу Трагедія в затоці сталася 22 березня. Увечері при поганій видимості китайський суховантаж "Яохай" протаранив українське транспортно-буксирне судно "Нафтогаз-67". У нашого буксира утворилася пробоїна близько 4 м в діаметрі. Судно за лічені хвилини затонуло на глибині 35 м. Врятуватися вдалося лише сімом з 25 осіб.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: