Поміняти паспорта на ID-карти дозволили жителям України

Фото: dmsu.gov.ua

Тепер всі українці зможуть обміняти звичайні паспорти на ID-карти https://cdn.segodnya.ua/img/article/11767/12_main_new.1538653973.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11767/12_tn. 1538653973.jpg 2018-10-04T14: 51: 45 + 03: 00 Україна Уряд дозволив громадянам міняти паспорти в формі книжечки на паспорти в формі картки

Уряд України дозволив громадянам країни міняти паспорти в формі книжечки на паспорти в формі картки, повідомляють в прес-службі Кабінету Міністрів України.

Відзначається, що це не є примусовим - зробити це українці зможуть за бажанням.

Дане нововведення стало можливим після того, як 3 жовтня уряд вніс зміни до постанови Кабінету міністрів від 25 березня 2015 № 302 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України ".

Нагадаємо, що вводити пластикові паспорти в Україні почали на початку 2016 року .

Крім того, до цих пір ID-картки видавалися тільки тим, хто оформляв паспорт вперше , Або після втрати старого паспорта.

На відміну від юних українців, які отримують паспорт в перший раз, тим, хто захоче обміняти паперовий документ на пластиковий, доведеться сплатити збір у розмірі 279 грн.

Нагадаємо, що уряд країни заборонило відмовлятися від ID-карт через релігійні переконання .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: