Гаряча лінія ЦВК Росії

 1. Телефон гарячої лінії
 2. Що можна з'ясувати по телефону?
 3. В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
 4. Як подати електронну звернення в ЦВК Росії?
 5. ЦВК Росії в соціальних мережах
 6. Компетентність операторів і час відповіді

У ЦВК Росії працює гаряча лінія для прийому звернень громадян. Якщо раніше гаряча лінія починала функціонувати тільки за пару тижнів до дня єдиного голосування, то зараз зворотний зв'язок з виборцями, кандидатами, представниками політичних партій та іншими учасниками виборчого процесу підтримується в постійному режимі. Пояснюється це тим, що вибори в різних регіонах країни проводяться набагато частіше, ніж єдині вибори. І громадяни, які беруть участь в регіональних виборах, також повинні мати можливість звернутися зі своїми питаннями до виборчої комісії.

Телефон гарячої лінії

Гаряча лінія ЦВК Росії здійснює прийом звернень за багатоканальним телефоном +7 (495) 606-98-88.

За кілька тижнів до проведення єдиного дня голосування запускається безкоштовна гаряча лінія для зв'язку з громадянами. Зараз в серйоз обговорюється питання про необхідність створення постійно діючого безкоштовного номера. Адже дзвінки можуть надходити з різних регіонів країни. Але поки постійний зв'язок з ЦВК Росії можлива тільки по платному номером гарячої лінії.

Що можна з'ясувати по телефону?

Телефон гарячої лінії призначений для всіх учасників виборчого процесу. Організація такої служби пов'язана з реалізацією повної відкритості виборчого процесу. По телефону можна отримати наступну інформацію:

 • Довідкова інформація про адреси виборчих дільниць, виборчих комісій, контактні телефони та інша інформація;
 • Роз'яснення з приводу випадків, в яких слід подавати письмове звернення в ЦВК;
 • Можна залишити інформацію до відома ЦВК Росії.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?

У тих випадках, які вимагає вжиття заходів та відповіді необхідно передавати в ЦВК Росії в письмовому вигляді. А оператори контактного центру зможуть лише роз'яснити способи подачі письмового звернення. До таких способів можуть належати:

 • Особиста подача письмового звернення в ЦВК РФ;
 • Відправлення поштового листа зі зверненням на адресу ЦВК;
 • Відправлення електронного обігу.

Як подати електронну звернення в ЦВК Росії?

Електронне звернення подається на сайті ЦВК. Для подачі звернення буде потрібно натиснути на кнопку з номером гарячої лінії і перейти по посиланню в тексті «письмового звернення». Потім слід ознайомитися з правилами подачі і обробки звернень громадян і натиснути на кнопку «С порядком ознайомлений (а)».

На екрані відобразиться форма для подання звернення. Тут потрібно вказати особисту інформацію, написати звернення, при необхідності прикріпити файли і відправити лист. Звернення надійде до ЦВК на адресу електронної пошти [email protected] . Варто зауважити, звернення, подані відразу на адресу електронної пошти без заповнення форми на сайті, до розгляду не приймаються.

ЦВК Росії в соціальних мережах

Як і личить сучасній організації, ЦВК активно використовує сучасні інструменти підтримки зв'язку з громадянами. Всю інформацію про ЦВК, а також останні новини і відповіді на всі питання можна отримати з офіційних груп ЦВК Росії в соціальних мережах. Знайти ЦВК можна в таких мережах, як:

 • Вконтакте;
 • Однокласники;
 • Facebook;
 • Твіттер;
 • Telegram;
 • YouTube.

Компетентність операторів і час відповіді

ЦВК у своїй гарячій лінії використовує багатоканальний телефон, що дозволяє обробляти звернення відразу кількох тих, хто додзвонився. Така система сприяє зменшенню періоду очікування громадян і швидшому отриманню відповіді, але все ж, тут грає роль і період обертання. Чим ближче дата здійснення дзвінка до дня єдиного голосування, тим більше доведеться чекати відповіді оператора. Це пов'язано зі значним зростанням звернень громадян безпосередньо перед виборами і в день виборів. А в решті період лінія практично вільна і відповідь оператора можна отримати практично моментально.

Що стосується компетентності операторів, тут взагалі не повинно виникати ніяких питань. Звернувшись за номером гарячої лінії, громадяни потрапляють на оператора, який займається інформуванням по загальних питань. Але в тому випадку, якщо оператор не може надати достовірної інформації для вирішення проблеми звернувся, дзвінок буде перенаправлений на більш компетентні органи.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
Як подати електронну звернення в ЦВК Росії?
Що можна з'ясувати по телефону?
В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
Як подати електронну звернення в ЦВК Росії?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: