У Києві будують Діснейленд під дахом

Дубай. Розважальний парк під дахом вважається одним з кращих в світі. У нас, обіцяють, буде не гірше

У Києві будують Діснейленд під дахом Гальченко Сергій https://cdn.segodnya.ua/img/article/3619/72_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3619/72_tn.jpg 2012-07- 07T07: 17: 29 + 03: 00 Влада На Окружний через два роки будуть американські гірки, колесо огляду і імітатор стрибка з парашутом

На Окружній дорозі в Києві почалося будівництво найбільшого парку розваг в Україні. Проект нагадує Діснейленд, про плани будівництва якого так довго говорили влади, - тільки він буде під дахом, щоб працювати цілий рік. а не залежати від погодних умов. Тут зроблять американські гірки, колесо огляду, аеродинамічну трубу, яка імітує стрибок з парашутом, "Вежу падіння" і ще близько сотні атракціонів. Перших відвідувачів, обіцяють автори проекту, парк зможе прийняти в 2014-му.

ГОРКИ. За словами архітектора Дмитра Васильєва, який брав участь в розробці проекту, площа першого в Україні критого парку розваг - як три футбольних поля: 22 тис. Кв. м. "Парк являє собою величезний атріум з частково скляним дахом, усередині якого розташовані десятки атракціонів. Схожі парки є в Москві, Дубаї, Франкфурті, Відні. Але в Москві, наприклад, він менше, - говорить Васильєв. - Найбільший атракціон - американські гірки. довжина траси буде майже 500 метрів, а максимальна висота - 24 метри! (це приблизно 8-поверховий будинок. - Авт.). У Дубаї, наприклад, довжина треку 350 метрів, а висота - 13 метрів. Час поїздки у нас - 60 секунд. Поїзд, що складається з 10 вагонів, буде проходити "мертві петлі", різні до лебанія на швидкості 60 км / год ". Горки для київського парку зробить та сама компанія, яка зводила їх для американського Діснейленду.


Москва. Парк розваг в три рази менше нашого

Парити в ТРУБІ. Ще один атракціон - аеродинамічна труба. "В Україні немає подібного. Це скляна труба діаметром близько п'яти метрів і висотою 12 метрів. Усередині колби встановлені турбіни, які нагнітають повітря. Тобто буде ефект вільного падіння. Залежно від швидкості турбіни людина всередині буде підніматися або опускатися в повітрі. Такий собі імітатор стрибка з парашутом ", - розповідає архітектор. Для спраглих ще більшого екстриму побудують атракціон "Вежа падіння". "Це вертикальна труба висотою понад 20 метрів, навколо якої розташовані сидіння. Люди сідають, і їх на великій швидкості піднімають вгору, а потім опускають вниз", - говорить Васильєв.

Буде і атракціон-симулятор Формули-1. Людина сідає в гоночну машину, де розташований великий екран з кермом. Машина буде рухатися, залежно від маневрів боліда на екрані.

ДЛЯ ДІТЕЙ. Під куполом парку зроблять і розваги для дітей - більш спокійні. Наприклад, колесо огляду заввишки майже з дев'ятиповерхівку, дитячий картинг і аквапарк - невелика зона з басейнами і гірками. Навколо парку планують спа- і фітнес-центри, 12-зальний кінотеатр-мультиплекс, боулінг-центр і роллердром. Як розповіли в компанії, яка займається реалізацією проекту, вартість комплексу - близько $ 350 млн.

ЦІНУ не склалося

У скільки обійдеться похід в парк - поки незрозуміло. Відомо лише, що вхід сюди буде безкоштовним, а за кожну забаву потрібно буде платити окремо (в тому ж Діснейленді, скажімо, навпаки: платиш за вхід і катаєшся скільки влізе на будь-якому атракціоні). Наприклад, в Дубаях, в парку Sega Republic, катання на екстрим-атракціоні стоїть на наші гроші близько 60 гривень.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: