ТОП-5 туристичних міст світу

Барселона.

Фото: pixabay.com

Туристів стає так багато в окремих місцях, що вони починають дратувати місцевих жителів. Причому до такої міри, що туристів навіть ненавидять і з'являються ініціативи щодо обмеження їх кількості, - повідомляє zefirka.net .

1. Барселона, Іспанія

Фото: pixabay.com

Коли перша жінка-мер Барселони Ада кола заступила на пост в 2015 році, вона відразу ж заявила про те, що збирається захистити улюблене місто від орд туристів. "Ми не хочемо, щоб місто стало дешевим сувенірним магазином", - зазначила кола і привела в якості негативного прикладу все ту ж Венецію. З тих пір влада міста заморозили ліцензії для всіх нових готелів, а популярний сервіс по здачі житла "Airbnb" оштрафували на 30 тисяч євро.

2. Венеція, Італія

Фото: pixabay.com

Численні туристи завдають шкоди навколишньому середовищу і сприяють підвищенню цін в місті. До того ж чисельність відвідувачів Венеції багаторазово перевищує кількість місцевих жителів. Місцеві скаржаться, що більше не відчувають себе там господарями. Для вирішення проблеми влада міста збирається встановити спеціальні пристрої, які будуть підраховувати гостей Венеції.

3. Амстердам, Нідерланди

Фото: pixabay.com

Населення Амстердама - близько 850 тисяч чоловік, а туристів тут у вісім разів більше, до семи мільйонів щорічно. Глава агентства "Amsterdam Marketing", який створив бренд "I Amsterdam", Франс ван дер Аверті заявив, що більше не хоче залучати в нідерландську столицю нових мандрівників. "Міста гинуть від туризму", - зазначив він на недавньому виступі. - Багато маленькі історичні міста Європи просто знищуються відвідувачами. Ми більше не витратимо жодної євро на рекламу Амстердама. Ми хочемо, щоб відвідувачі столиці були більш високого рівня, ніж зараз.

4. Санторіні, Греція

Фото: pixabay.com

У 2016 році представники самого жвавого порту в Греції оголосили, що їх терпіння закінчилося, і кількість відвідувачів острова Санторіні має бути обмежена. Щодня на популярний острів прибувають понад 10 тисяч туристів. Було вирішено, що це число не повинно перевищувати вісім тисяч.

5. Чінкве-Терре, Італія

Фото: pixabay.com

Чінкве-Терре - національний парк Італії на узбережжі Генуезької затоки, об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. До недавнього часу відвідування Чінкве-Терре було безкоштовним. Однак рік тому місцева влада оголосила про те, що за можливість помилуватися старовинними селами і мальовничими околицями буде стягуватися плата. Це викликало обурення туристів, але місцевих можна зрозуміти - щорічно пам'ятка відвідують від 60 до 100 тисяч чоловік.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: