Як додзвонитися людині, який знаходиться в Польщі

 1. Як зателефонувати до Польщі
 2. Як дзвонити до Польщі з мобільного пристрою
 3. Як зателефонувати до Польщі з міського телефону
 4. Як безкоштовно дзвонити в Польщу через інтернет
 5. Телефонні індекси населених пунктів Польщі
 6. Оператори мобільного зв'язку в Польщі
 7. Як зателефонувати з Польщі в Росію
 8. На закінчення

Підтримувати зв'язок з близькими, роботодавцем або партнерами по бізнесу, які проживають або перебувають в Республіці Польщі, - необхідність сучасного життя. Але щоб регулярно спілкуватися з потрібними людьми, потрібно знати, яким чином це можна зробити. Спробуємо розібратися, як зателефонувати до Польщі і не понести при цьому додаткових витрат, скориставшись вигідними пропозиціями телекомунікаційних компаній.

Спробуємо розібратися, як зателефонувати до Польщі і не понести при цьому додаткових витрат, скориставшись вигідними пропозиціями телекомунікаційних компаній

Як зателефонувати до Польщі

Якщо ви вирішили зв'язатися по телефону з Польщею, перше, що потрібно знати, це міжнародний код держави. Його ще називають IDD або ISD.

Телефонний код Республіки Польща - 48. Ці дві цифри потрібно вводити завжди при наборі контактній.

Без міжнародного індексу РП зробити дзвінок на польський міський або стільниковий номер неможливо.

Щоб додзвонитися абонентові, потрібно дотримуватися правил введення номера, які різняться в залежності від типу використовуваної зв'язку (стільниковий або стаціонарний).

Додзвонитися до Польщі також можна через інтернет, використовуючи спеціальні програми. Якщо обидві сторони мають постійний доступ до інтернету і знають, як користуватися мессенджерами або відповідними програмами, цей спосіб зв'язку стане найбільш вигідним.

Як дзвонити до Польщі з мобільного пристрою

Щоб зробити вихідний дзвінок з Росії, Республіки Білорусь або Україну в РП по стільникового зв'язку, використовуйте на мобільному телефоні наступний алгоритм: +48 (міжнародний індекс Польщі) - код мобільного провайдера - польський контактний номер.

Наприклад, для того, щоб додзвонитися на мобільний номер польського оператора t-mobile, потрібно набрати: +48 (538) хххххх, де +48 - телефонний індекс Польщі, 538 - код оператора t-mobile, хххххх - шестизначний стільниковий контакт. У більшості випадків код оператора в Польщі вказується разом з абонентським номером і становить комбінацію з дев'яти цифр.

Російські провайдери мобільного зв'язку пропонують оптимальні тарифні пакети на дзвінки за кордон, наприклад:

 • «МТС» - послуга «Вигідні міжнародні дзвінки» із щомісячною абонентською платою 50 рублів і вартістю хвилини дзвінка в Польщу 10 рублів;
 • «Білайн» - послуга «Моє зарубіжжі» з ціною підключення 30 рублів, подобової абонплатою 1 рубль і вартістю хвилини розмови 15 рублів;
 • «Мегафон» - пакет «Дзвони в усі країни» з активацією послуги за 60 рублів, щоденною платою 2 рубля, яка нараховується від 2-го місяця користування пакетом, і вартістю хвилини вихідного дзвінка 9 рублів.

Українські абоненти також можуть скористатися вигідними пропозиціями стільникових операторів для зв'язку з Республікою Польща. Наприклад, провайдер «Лайф» пропонує послугу «Міжнародне спілкування» без абонплати, плати за з'єднання, з безкоштовною активацією пакета і ціною за 60 секунд спілкування 0,80 гривень.

Щоб додзвонитися з мобільного з Росії, Білорусі або України на міський (стаціонарний) номер в РП, введіть +48 - індекс польського населеного пункту - телефонний номер. Наприклад, щоб зателефонувати до посольства Росії в Польщі (м.Варшава) на міський номер, введіть наступну комбінацію: +48 (22) 621-5575, де +48 - польський ISD, 22 - код Варшави, 621-5575 - семизначний міський контакт посольства.

Якщо на вашому рахунку немає потрібної суми для оплати міжнародного дзвінка і ви живете в Білорусі, можна зателефонувати до Польщі за рахунок абонента. На жаль, громадяни РФ такої можливості не мають.

Щоб зателефонувати з Білорусі за рахунок співрозмовника в РП, наберіть один з номерів оператора (8 800 481 або 810 800 481) і повідомте відповідний польський номер телефону. Якщо друга сторона готова оплатити ваш виклик, відбудеться з'єднання.

Як зателефонувати до Польщі з міського телефону

Для дозвону з Росії, Білорусі, Казахстану з домашнього телефону на польський міський номер потрібно набрати: 8 (безперервний зумер) - 10 (безперервний зумер) - 48 (індекс Польщі, після якого також буде гудок) - хх (код населеного пункту РП) - ххххххх (семизначний контакт співрозмовника).

Префікс 8 вводиться для того, щоб вийти на міжміську канал, а цифра 10 - для виходу на лінію зв'язку між країнами. Якщо після правильного набору номера ви почуєте переривчастий сигнал, це означає, що зв'язок не встановлений. Безперервний гудок після введення потрібної комбінації цифр означає, що лінія вільна і встановлюється контакт.

Щоб зателефонувати з міського телефону з Російської Федерації до Польщі на мобільний пристрій, наберіть 8 (зумер) - 10 (сигнал) - 48 (сигнал) - код мобільного провайдера - хххххх (шестизначний мобільний контакт).

Після введення комбінації 8-10-48 повинен прозвучати безперервний зумер. Це означає, що лінія вільна, і можна набирати номер мобільного телефону співрозмовника. Дотримуйтесь такому ж порядку набору, якщо дзвоните в РП з Білорусі чи Казахстану.

Оператори провідного телефонного зв'язку Росії та Республіки Білорусь пропонують наступні тарифи на дзвінки зі стаціонарного телефону в РП:

 • ПАТ «Ростелеком» - пакет «Єдиний», доступний тільки для користувачів місцевого телефонного зв'язку «Ростелеком». Абонентська плата 0 рублів, вартість дзвінків до Республіки Польща - 12,35 рублів за 60 секунд;
 • білоруська компанія «Белтелеком» - послуга «Європа I». Оплата - 0,3825 рублів з 6.00 до 23.00 і 0,268 рублів - з 23.00 до 06.00 за кожну хвилину спілкування.

Для підключення тарифного пакета для дзвінків за кордон від провайдера «Ростелеком», зверніться до оператора за телефоном 8 800 100 08 00. Для отримання більш докладної інформації зайдіть на офіційний.

Щоб отримати консультацію по послугах «Белтелеком», телефонуйте на номер 130 або скористайтеся провайдера.

Як безкоштовно дзвонити в Польщу через інтернет

Програми, що працюють через інтернет-з'єднання, дозволяють користувачам економити на дзвінках в Республіку Польща.

Найбільш популярними є такі програми і месенджери:

 • Skype;
 • WhatsApp;
 • Viber;
 • Signal;
 • Facebook Messenger;
 • Threema.

Якщо обидві сторони мають сучасні гаджети, підключені до інтернету і спілкуються через однакове додаток, наприклад по Viber, з'єднання і розмови будуть для них безкоштовними.

Через зазначені додатки можна також зателефонувати на стаціонарний або стільниковий польський номер. Наприклад, Skype пропонує клієнтам тарифний план для дзвінків до Польщі на мобільні і міські контакти з трафіком 100 хвилин на місяць, абонентською платою 1,99 долара і вартістю кожної хвилини розмови 0,2 долара.

Дешеві дзвінки в Польщу на стаціонарні або мобільні номери можна здійснювати, використовуючи IP-телефонію. Сервісом можна скористатися через комп'ютер або мобільний гаджет, підключений до інтернету.

Щоб використовувати IP-телефонію, потрібно зареєструватися на сайті одного з IP-провайдерів. Наприклад, після реєстрації на постачальника IP-телефонії Zadarma, користувач отримує 30 бонусних хвилин для дзвінків на стаціонарні номери в Польщі. Далі потрібно поповнити рахунок на суму від 9,5 доларів, після чого ви отримаєте 400 безкоштовних хвилин розмови на 2 місяці.

Телефонні індекси населених пунктів Польщі

Якщо ви хочете додзвонитися з Росії, Білорусі або України на стаціонарний (провідний) телефон в Польщі, необхідно знати коди польських населених пунктів.

Телефонні коди деяких міст Республіки Польща:

Населений пункт Телефонний індекс Правила набору з міського апарату (ххххххх - семизначний міський номер співрозмовника) Правила введення з мобільного пристрою (ххххххх - семизначний міський номер співрозмовника) Білосток
(Bialystok) 85 8-10-48-85-ххххххх + 48-85-ххххххх Бєла Подляска
(Biala Podlaska) 83 8-10-48-83- ххххххх + 48-83-ххххххх Варшава
(Warszawa) 22 8-10-48-22- ххххххх + 48-22-ххххххх Вроцлав
(Wroclaw) 71 8-10-48-71- ххххххх + 48-71-ххххххх Вишкув
(Wyszkow 29 8-10-48-29- ххххххх + 48-29-ххххххх Гданськ
(Gdansk) 58 8-10-48-58- ххххххх + 48-58-ххххххх Краків
(Krakow) 12 8-10-48-12- ххххххх + 48-12-ххххххх Люблін
(Lublin) 81 8-10-48-81- ххххххх + 48-81-ххххххх Мисловіце
(Myslowice) 32 8-10-48-32- ххххххх + 48-32-ххххххх Познань
(Poznan) 61 8-10-48-61- ххххххх + 48-61-ххххххх Ельблонг
Elblag 55 8-10-48-55-ххххххх + 48-55-ххххххх

Алгоритм дозвону в будь-який населений пункт РП досить простий. Головне знати телефонний індекс потрібного вам населеного пункту і правильно набирати номер.

Оператори мобільного зв'язку в Польщі

Щоб зателефонувати до Польщі на стільниковий номер з Росії або Білорусі, потрібно правильно набрати комбінацію цифр, в яку входить і код польського провайдера стільникового зв'язку.

З 2003 року у абонентів в РП з'явилася можливість змінити оператора, не змінюючи при цьому свій номер телефону. Тому тепер складніше визначити, якому польському провайдеру належить конкретний мобільний номер.

У Польщі існує п'ять основних операторів стільникового мережі:

 • Orange;
 • Heyah;
 • T-mobile;
 • Plus;
 • Play.

Дізнатися більше про тарифи на дзвінки за кордон або інших пропозиціях польських провайдерів можна, прочитавши статтю «Мобільні оператори Польщі».

Як зателефонувати з Польщі в Росію

Якщо, перебуваючи в РП, вам потрібно регулярно дзвонити в Росію, слід знати варіанти недорогих викликів в РФ.

Щоб зателефонувати з польського стаціонарного апарату на міський російський номер, наберіть 007 (телефонний код Росії) - код міста - номер телефону.

Приклад: для дзвінка з польського стаціонарного телефону на міський номер посольства Польщі в Росії (м.Москва), наберіть 007-495-231-15-00, де 007 - міжнародний індекс, 495 - телефонний код Москви, а 231-15-00 - семизначний міський номер посольства.

Для дозвону з польського міського апарату на мобільний телефон в РФ введіть наступну комбінацію: 007-902-123-45-67, де 007 - вихід на міжнародну лінію, 902 - код російського стільникового оператора МТС, а 123-45-67 - семизначний мобільний контакт абонента в РФ.

Щоб додзвонитися з польського стільникового телефону на мобільний в Росії, потрібно набрати +7 - ххх (код мобільного оператора РФ) - ххххххх (семизначний номер співрозмовника). Середня вартість хвилини дзвінка з польського мобільного на російський стільниковий контакт - 0,5 євро. Дзвінки з туристичних SIM-карт складуть від 0,1 євро за хвилину розмови.

На закінчення

Регулярно телефонувати з родичами, бізнес-партнерами, знайомими, що знаходяться в Польщі, по стаціонарному або мобільному телефону не складе труднощів, якщо знати правила міжнародного набору. До того ж, використовуючи інформацію, що міститься в статті, ви зможете економити на дзвінках як з Росії до Польщі, так і з РП в Росію.

Мобільний зв'язок в Польщі: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: