Як додзвонитися на окуповані території (Оновлено) - Реальна газета

  1. Vodafone все ще не працює. З звичайного мобільного телефону здійснювати дзвінки на міські номери в...

Vodafone все ще не працює. З звичайного мобільного телефону здійснювати дзвінки на міські номери в окупований Луганськ не можна. Але все ж є спосіб додзвонитися

Щоб зателефонувати до Луганська на домашній телефон з українського оператора, за допомогою програми Viber.

Для цього потрібно:

  1. Поповнити рахунок Viber Out.
  2. Набрати 00380642 (номер телефону абонента).
  3. Розмовляти.

Вартість хвилини 2,8 гривень.

Жителям Донецька потрібно змінити код в кінці на свій.

Луганська телефонна компанія розповіла свій спосіб зв'язку з українськими мобільними операторами за допомогою стаціонарного телефону. Алгоритм дзвінка наступний:

  1. Набрати зі стаціонарного 0038 (код) і номер телефону.
  2. Розмовляти.

Вартість такого дзвінка становитиме 13,5 рублів за хвилину. Вартість розмови з абонентами місцевої телефонної мережі по Україні - 10 рублів за хвилину.

У той же час, сепаратистські мобільні оператори «ЛугаКий» і «Фенікс» заявили про те, що у їхніх абонентів з'явилася можливість дзвонити на мобільні телефони українських операторів. Як повідомив представник компанії «Луганські комунікації» Едуарда Єгорова, дзвінки на українські оператори «трохи дорожче, ніж дзвінок в Російську Федерацію, але, в той же час, це перекриває ту гостру необхідність, яка може виникнути у наших абонентів». «Міністр зв'язку ДНР» Віктор Яценко заявив, що вартість однієї хвилини розмови становить 10 рублів.

У той же час, жителі Луганська повідомляють в соціальних мережах, що в деяких місцях міста з'явився сигнал мобільного оператора Lifecell і «Київстар».

У непідконтрольних Луганську продовжує роботу український оператор «Інтертелеком», за допомогою якого можна дзвонити на номери інших українських мобільних операторів. Про це розповіли користувачі в групі «Регіон 13» в соціальній мережі Facebook.

У повідомленні наголошується, що у «Інтерлетекома» тарифи для дзвінків на підконтрольну частину України нижче, ніж у «Лугакома» і «Водафон». Крім того, в Луганську працює офіс компанії, де можна підключити обраний тариф.

«Тариф перший: Щомісячна абонплата становить 25 гривень. За ці гроші абонент отримує безлімітні дзвінки по мережі, 60 хвилин на дзвінки будь-яким мобільним і міським операторам України, 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт / с -1000 мб на місяць, Понад пакету наступні послуги: Дзвінки на фіксовані і мобільні напрямки по Україна 50 копійок за хвилину, СМС на інших операторів - 30 копійок, по мережі 4 копійки. До даного тарифу можна підключити МІСЬКИЙ номер за 1 гривню без щомісячної абонплати за нього.
Тариф другий: Без щомісячної абонентської плати. Дзвінки по мережі - безкоштовно, Вартість дзвінків на фіксовані і мобільні напрямки по Україні - 30 копійок за хвилину, СМС на всіх операторів - 15 копійок, СМС по мережі - 5 копійок, Вартість інтернет трафіку, 1 корейка за Мб », - розповідають користувачі соціальної мережі.

В кінці грудня стало відомо, що мобільний оператор «Vodafone-Україна» перевів своїх абонентів , Які проживають на непідконтрольною території, на тариф «Смартфон стандартний», пояснивши це тим, що не мають можливості обслуговувати вишки в ОРДЛО.

9 січня перший заступник «міністра зв'язку і масових комунікацій ЛНР» Андрій Єременко розповів, що мобільний оператор «Vodafone-Україна» з осені 2014 роки не платить за електроенергію, оренду приміщень та обслуговування базових станцій .

11 січня мобільний оператор Vodafone перестав працювати на непідконтрольною території і заявив про неполадки в обладнанні. Угруповання «Л-ДНР» звинуватили в українську сторону в пошкодженні кабелю, а Водафон повідомив, що якщо поломка сталася на непідконтрольною території, то виправити її вони не зможуть. Крім того, місцеві оператори «ЛугаКий» і «Фенікс» працюють з перебоями .

15 січня глава «ДНР» Олександр Захарченко заявив , Що угруповання «ДНР» може ввести «зовнішнє управління» на території «республіки» щодо компанії «Vodafone-Україна».

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: