Прямий номер Київстар. Міський. Як підключити? вартість

  1. Вартість послуги - прямий номер Київстар
  2. Як можна заощадити, якщо мені часто телефонують?
  3. Як підключити прямий номер Київстар

Для початку слід сказати, що прямий міський номер від компанії Київстар це фактично оренда міського номера з переадресацією на ваш мобільний номер Для початку слід сказати, що прямий міський номер від компанії Київстар це фактично оренда міського номера з переадресацією на ваш мобільний номер. З цієї причини вам доведеться платити (абонплату) за пакет мобільного зв'язку, тому як тарифних планів без абонплати на даний момент не існує ні в одному операторі. А також плюс до цього доведеться платити щомісячну абонентську плату і плату за вхідні.

Виходячи з вище сказаного, якщо вам потрібен лише прямий номер на постійній основі і при цьому ви проживаєте в великих містах, то краще знайти оператора CDMA зв'язку, який надасть Вам фактичний прямий міський номер і при цьому Вам не доведеться платити додаткову переадресацію. У тому випадку якщо Вам необхідний і мобільний номер і прямий міський, такий як надає http://www.sim-trade.ru/tariff/s-prjamim-nomerom/megafon або Київстар, і при цьому Вам не хочеться носити 2 телефони, то безумовно послуга прямий номер буде для Вас ідеальна.

Вартість послуги - прямий номер Київстар

вартість підключення

10-30 грн (в залежності від тарифного плану)

абонплата

25 -30 грн

Вартість переадресації за хвилину

10 копійок

Іншими словами 200-300 хвилин вхідних в місяць Вам обійдуться в 50-60 грн на місяць + абонплата за свій тарифний план.

Як можна заощадити, якщо мені часто телефонують?

Якщо на прямий номер буде надходити велика кількість вхідних, то вигідніше буде замовити пакет, в який буде включено певну кількість хвилин. Але це можливо реалізувати тільки в тому випадку, якщо Ви є контрактним абонентом Київстар.

Як підключити прямий номер Київстар

Для підключення найбільш простим способом буде скористатися системою мій Київстар, якщо ви не хочете реєструватися або не знаєте, як їй користуватися, то доведеться йти в сервісний центр обслуговування клієнтів.

Як можна заощадити, якщо мені часто телефонують?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: