З Viber тепер можна дзвонити на міські і мобільні

популярний месенджер   Viber   про офіційний запуск послуги Viber Out

популярний месенджер Viber про офіційний запуск послуги Viber Out. За допомогою Viber Out можна здійснювати дзвінки на будь-які міські і мобільні телефони по всьому світу. Зараз аналогічну послугу надає інший популярний клієнт - Skype , І називається вона, як не дивно, Skype Out. Але Viber намір запропонувати клієнтам більш низькі, ніж у конкурента, ціни.

Послуга Viber Out доступна для користувачів iOS , Android і деськтопной версії, додавання підтримки Windows Phone планується. Дзвінки користувачам Viber як і раніше залишаються безкоштовними. Чомусь Viber Out вийшла окремо від недавнього оновлення до версії 4.0 , В якому розробники додали магазин стікерів, переадресацію повідомлень, функцію "Натисни і відразу говори" та інші "плюшки". Схоже, що саме з цих нововведень команда Viber працювала замість поновлення інтерфейсу під iOS 7. Тепер у розробників буде час, і може бути вони створять щось схоже, на ось цей відмінний концепт .

Viber

Розробник:
Версія: 4.0
iPhone (30.8 Мб) - free []
UiP рейтинг: 9/10

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: