Китайський гороскоп на 2014 рік Коня

 1. Трохи загальних рекомендацій
 2. Чого очікувати і як себе вести в 2014 році
 3. Щури: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 4. Бик: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 5. Тигр: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 6. Кролик: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 7. Дракон: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 8. Змія: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 9. Коза: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 10. Мавпа: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 11. Півень: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 12. Собака: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 13. Свиня: китайський гороскоп на 2014 рік Коня
 14. Кінь: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Китайський гороскоп з'явився дуже давно: вчені вважають, що на початку III століття н.е., за часів правління династії Хань, і все було засноване на досягненнях тодішньої астрономії, яку чомусь потім стали називати астрологією. Стародавні китайські астрономи розраховували рік за місячним календарем, і в Китаї він розраховується так і сьогодні, як і гороскоп, в якому щороку 12-ти річного циклу відповідає певному тварині - зараз у нас це відомо всім. За китайським гороскопом, характер тварини - покровителя року, має суттєвий вплив на характери людей, народжених в цей рік, а також на всі події: адже будь-які події в нашому світі не відбуваються самі собою, а викликаються діяльністю людини, і зараз з цим вже мало хто буде сперечатися.

Трохи загальних рекомендацій

Сучасні астрологи прагнуть розрахувати гороскопи для кожного знака китайського календаря, використовуючи не тільки розташування зірок і планет, але і свої особисті якості і вміння - не дивно, що гороскопи виходять різними, але щось корисне для себе в них завжди можна знайти.

Отже, передбачається, що в рік Синьої Дерев'яною Коні такі знаки, як Змія, Дракон або Тигр будуть злегка поступатися народженим під знаком Коні - це зрозуміло, але деякий піднесення - не у всіх сферах - обіцяється також Свиням, Кролям, Щурам і Мавпам. Зокрема, Тигри, Півні і Щури можуть прагнути зробити сильний ривок в кар'єрі, але користі від цього буде мало, і становище навіть може погіршитися, так що до своєї мети краще йти повільніше і спокійніше, але твердіше, не звертаючи з обраного шляху.

А ось Кролики, Собаки і Бики будуть прагнути розвиватися самостійно: якщо вони не побояться, то можуть домогтися успіху, звільнившись з роботи і відкривши свою власну справу. Коні, Свині та Змії доб'ються успіху в справах, але їм доведеться використовувати не зовсім чесні способи; Щури, які теж зможуть схитрувати, також можуть трохи просунутися вперед - залишається тільки вирішити, чи варто користуватися такими методами.

У сфері любові бурхливе життя обіцяється Мавпам, Свиням і Драконам: передбачається, що вони збільшать кількість розлучень, розіб'ють багато сердець і пар - не дуже втішне пророкування, але є над чим замислитися. А ось Собакам, Кролям і бикам передбачається менша активність в любовній сфері: чомусь прагнення до створення міцної пари і сім'ї астрологи назвали саме так. Півня ж, так само як і Козам, доведеться, на думку астрологів, навіть страждати: партнери будуть погано їх розуміти, а знайти свою половинку буде дуже важко.

Зате в плані подорожей рік Синьої Коні обіцяє бути насиченим майже для всіх: навіть ті, хто ніколи не виїжджав далеко від будинку, зможуть побувати на іншому боці планети, або хоча б поїздять по своїй країні - це можуть бути і ділові поїздки. Особливо в цьому пощастить Коням, Козам і Мавпам, і це може принести їм успіх у справах; Кролики ж, Змії і Бики подорожуватимуть більше для розширення кругозору, відпочинку та розваг.

Про здоров'я і красу в цьому році варто думати всім - втім, як завжди, але є і особливі рекомендації. Так, Півня, Свиням і Драконам потрібно бути обережніше і не отримувати травми; Кроликам, Тиграм, бикам, Коням слід подумати про своє харчування; Зміям, Мавпам і Щурам можна навіть відвідати лікарів, і обстежитися по повній програмі - краще зробити це на початку року, щоб потім було спокійніше.

Чого очікувати і як себе вести в 2014 році

Оскільки про таких сферах, як любов, фінанси і кар'єра, слід говорити окремо, ми тут розповімо коротко про деякі загальні тенденції, які слід враховувати представникам різних знаків китайського гороскопу, або китайського зодіаку.

Щури: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Щури, загалом, не відступлять від своєї природи, і будуть прагнути до особистої вигоди навіть ціною добрих відносин з друзями - егоїзм буде «брати своє». Однак втрат в цьому сенсі буде більше, ніж прибутків - Щурам доведеться думати про збереження своїх цінностей і позицій перш, ніж про завоювання нових горизонтів. Є і краща сторона - хоча, можливо, і тут багато чого буде викликано зайвим прагненням до вигоди: Щурам в рік Коня доведеться нерідко захищати не тільки себе, але і свою сім'ю, її права і майно - не виключені і судові розгляди. То чи не краще бути менш корисливими і більш лояльними до оточуючих?

Бик: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Для Биков рік обіцяє бути насиченим - у них все життя може суттєво покращитися, але доведеться проявити активність, навчитися бути дипломатичніше і підтримувати добрі відносини з тими, хто сильніший їх. Коректна поведінка і благородство допоможуть бикам уникнути конфліктів, але це не означає, що потрібно відступати перед труднощами.

Тигр: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Тиграм буде досить легко: Кінь їх поважає, але і власні сили докласти теж слід, інакше можна залишитися «при своєму». Родині Тигри повинні приділяти більше часу, допомагати рідним і близьким, а й про себе не забувати - і тоді приємних несподіванок в 2014 році може статися чимало.

Кролик: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

У Кроликів рік може бути не менш цікавим, ніж у Биков, але їм можуть перешкодити їх найстрашніші вороги - лінь і безпечність, так що від цих недоліків варто активно позбавлятися. З іншого боку, їх не будуть надто засмучувати невдачі, і тому вони збережуть своє психічне здоров'я, але успіху в справах домогтися буде важко. Велика частина Кроликів буде працювати, створюючи видимість діяльності, але зате веселитися вони будуть від душі - тут допоможе легке сприйняття життя. Довговічні відносини в цьому році навряд чи вийдуть, але зате Кроликів можуть відмінно розважити подорожі і переїзди, або навіть зміна місця проживання.

Дракон: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Дракони будуть злітати і падати - добре, якщо Дракон крилатий, - але події в їх житті будуть в основному позитивними, хоча і конфлікти, і напружені ситуації теж цілком вірогідні - особливо в 1-м півріччі. Треба вчасно зробити висновки, і засвоїти урок - тоді сили Дракона зростуть, а досвід додасть йому значимості. Навколишні поважають Драконів, але багато хто з представників цього знака використовують повагу, щоб отримувати від людей те, що їм потрібно для досягнення мети - втім, Дракони не хочуть нікому зла, а просто прагнуть «отримати своє». Перебувати поруч з Драконами буде вигідно: їх успішність «перейде» і на оточуючих - люди будуть несвідомо тягнутися до них протягом усього 2014 року.

Змія: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Представники знака Змії в рік Коня зможуть більше відпочивати і розважатися; багато поїдуть туди, куди завжди мріяли потрапити, але не мали на це часу - їм доводилося напружено працювати. У роботі все буде спокійно, і сім'ї вдасться приділяти більше часу; можна буде подбати і про себе, і зайнятися духовною стороною життя - раніше Змії це не вдавалося, але тепер є можливість переглянути свої основні цінності. Рік Коня також є ідеальним для Змій в плані далеких подорожей.

Коза: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Козам в рік Коня буде більше везти, ніж раніше. Особливо це відчують ті, кого в минулому році переслідували невдачі: тепер можна будувати нові плани, відвойовувати втрачені позиції - чим більше мети, тим імовірніше успіх. Пощастить Козам і в любові, і в кар'єрі - вони проявлять ініціативу і самостійність - оточуючих це приємно здивує. Від багатьох комплексів, які раніше заважали жити, Кози в цьому році позбудуться, і недоброзичливці більше не зможуть їм докучати - Кози просто не будуть звертати уваги на їхні нападки.

Мавпа: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Мавпи збережуть активність, і навіть складні проблеми вирішуватимуть легко і весело. Деяких людей така поведінка шокує, але це цілком в дусі Мавп - саме веселість і оптимізм допомагають їм справлятися з життєвими труднощами. Гнучкість і кмітливість Мавп допоможуть їм уникати конфліктних ситуацій - навіть в складних випадках вони зможуть домовитися зі своїми опонентами. Всі ці старання до кінця року дозволять багатьом Мавпам отримати заслужену нагороду.

Півень: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Півня в рік Коня доведеться досить важко - вони звикли конфліктувати з цим знаком, і тому їм захочеться сперечатися, задиратися - загалом, вести себе по-півнячому, тому проблем буде досить. Проте, не все буде так уже й погано: багатьом Півня стане ясно, що свою поведінку краще змінити, якщо воно заважає досягненню їхніх життєвих цілей. А ще Півня допоможе кохання: закохавшись, представники цього знака стануть м'якими і ніжними, і навіть лагідними - це дивує, але дуже радує.

Собака: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

До Собакам Кінь зазвичай прихильна: їй імпонують їх якості - перш за все, це надійність і вірність. Тому в 2014 році у Собак буде багато приємних несподіванок, а від небезпеки вони будуть захищені. До того ж поруч завжди будуть друзі і шанувальники: самотність не грозить Собакам, і багато хто з них захочуть навіть усамітнитися - наприклад, поїхати в поодинці в подорож по тихим природним місцях. Правда, в середині року про роботу і кар'єру краще не думати - в цей період варто зайнятися особистими справами і відносинами в сім'ї.

Свиня: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

Удачу обіцяє 2014 рік і Свиням: багато корисних знайомств, нових зв'язків, які змінять на краще всю їх майбутнє життя. Іноді Свині можуть здатися оточуючим занадто зухвалими, але в цілому все буде пристойно - положення в суспільстві не постраждає. Свині будуть старанно працювати, і в стосунках теж проявлять себе з кращого боку - до осені їм можна буде з повним правом скористатися плодами своєї праці. Якщо Свині не забудуть про послуги, наданих їм іншими людьми, і залишаться вдячними, люди будуть і далі допомагати їм у багатьох починаннях.

Кінь: китайський гороскоп на 2014 рік Коня

І звичайно, Коні в цьому році будуть панувати: вони заспокояться і зуміють вирішити багато проблем, що заподіювали їм занепокоєння в останні кілька років. Дуже багато буде вдаватися Коням дивно легко, але тут криється небезпека: ті, хто вирішить, що їм все дозволено, можуть отримати не слабкий «клацання в ніс» - за свою зухвалість і необачність їм доведеться платити. Хитрувати і вивертатися Коням не варто - в цьому році такими методами свої завдання вирішити не вдасться.

Автор: Гатаулина Галина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

Повернутися до початку розділу Зірки і долі
То чи не краще бути менш корисливими і більш лояльними до оточуючих?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: