Спікер Держдуми Наришкін сподівається, що вибори не викличуть "соціальний вибух" в РФ

Сергій Наришкін. Фото: ТАСС

Спікер Держдуми Наришкін сподівається, що вибори не викличуть "соціальний вибух" в РФ https://cdn.segodnya.ua/img/article/6841/75_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6841/ 75_tn.jpg 2016-01-19T10: 11: 00 + 02: 00 Світ За його словами, криза - це не тільки час втрат, і далекоглядні політики використовують цей час з метою створення умов для майбутнього соціально-економічного розвитку

Спікер Державної думи РФ Сергій Наришкін переконує, що вибори в нижню палату російського парламенту в цьому році не стануть детонатором "неминучого соціального вибуху" в Росії. Про це він сказав, відкриваючи нову сесію російського парламенту.

"На початку року з'явилися дані про зростання невдоволення окремих категорій громадян своїм матеріальним становищем. Цифри є цифри, з ними можна погоджуватися, по окремим можна висловлювати сумніви, але дивно інше - чомусь їх намагаються пов'язати з майбутніми виборами в Держдуму. Мовляв, саме вони, ці вибори, стануть детонатором нібито неминучого соціального вибуху ", - зазначив Наришкін.

"Я б хотів ясно сказати, що такі міркування ніякого відношення до реальності не мають, і просив би вас на такого роду провокації не реагувати, а відповідально і плідно працювати і займатися своєю головною справою, а саме - законами, прийнятими на благо країни і всіх її громадян ", - додав спікер.

За його словами, криза - це не тільки час втрат, і далекоглядні політики використовують цей час з метою створення умов для майбутнього соціально-економічного розвитку, а не для розгойдування ситуації.

Наришкін підкреслив, що не можна дозволити тиснути на парламент і використовувати його для "розкачки ситуації".

Раніше видання The Times повідомляло, що по Росії поширюються протести вчителів, медсестер і заводських робітників через невиплату зарплат.

"Кульгає економіка починає відчувати весь ефект від західних санкцій і обвалу цін на нафту", - пише журналіст Марк Беннетс.

За даними газети, група вчителів, які застрайкували в Приаргунск, 41 осіб, написали скаргу президенту Путіну. У Читі лікарі і медсестри провели демонстрацію через затримку зарплати. У мережі "Сбарро" деякі співробітники оголосили голодування.

"Ми спостерігаємо ряд локальних протестів, - говорить аналітик Михайло Виноградов. - Якщо це триватиме, є ризик загальнонаціонального невдоволення".

"Поки невдоволення посилюється, Кремль готується до масових заворушень", - пише Беннетс. У грудні був прийнятий закон , Що дозволяє поліцейським стріляти в натовп. "МВС збільшило в чотири рази замовлення гранатометів, здатних стріляти сльозогінним газом і гумовими кулями. У головній телестудії в Москві посилені заходи безпеки, суди почали застосовувати жорсткі нові закони, спрямовані проти публічних акцій протесту", - йдеться в статті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: