Огризко каже, що з ЧФ давно пора було розібратися, та все руки не доходили

Володимир Огризко, фото "AFP"

Огризко каже, що з ЧФ давно пора було розібратися, та все руки не доходили https://cdn.segodnya.ua/img/article/1227/84_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1227 /84_tn.jpg 2008-08-15T09: 19: 51 + 03: 00 Міністр закордонних справ Володимир Огризко заявляє, що указ президента щодо порядку в'їзду кораблів Чорноморського флоту вже давно назріло.

"Вжито давно назрілі заходи. Насправді, те, що відбувалося до цього часу, назвати нормою неможливо", - сказав він.

"Сьогодні російські військові пересуваються по Україні, як їм хочеться, їх ніхто не контролює. Ми їх не знаємо. Чи не знаємо їхніх прізвищ", - додав Огризко.

Він додав, що про це говорили, починаючи з лютого 2005 року, коли почалися переговори щодо перебування ЧФ. Огризко нагадав, що подібна постанова була підписана в 1999 році, але воно "потім тихенько було змінено".

Разом з тим, відповідаючи на питання, про намір Росії ігнорувати указ Ющенка, Огризко сказав:

"Заяви чиновників викликають посмішку. На превеликий жаль тематика останніх заяв дуже далека від дипломатичності, про яку говорив пан Лавров ... Плювати на міжнародне право неможливо".

"Якщо Росія - член міжнародного співтовариства, то плювати на інших не годиться. Коли жодна країна не висловилася на підтримку дій Росії, загнати себе в таку політичну ізоляцію, - це треба вміти", - зазначив міністр.

"Не впевнений, що в Росії знайдуться такі люди, які будуть діяти таким чином (ігноруватимуть укази Ющенка)", - говорить Огризко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: