Як створити сторінку 404 на Joomla

  1. Як створити сторінку помилок 404 на Joomla?

Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo! Сьогодні у мене на порядку денному досить важливе питання - створення сайту на Joomla на 1.5. Створюючи свій перший ресурс складно не допустити будь-яких помилок - досвіду немає, практики теж і що робити і для чого робити незрозуміло. У підсумку, ресурс є, а ось відвідувачів немає. Чому? Може не правильно підібрали ключові слова, може сайт ще погано індексується пошуковими системами, а може на ресурсі дуже багато битих (неправильно) посилань, які ведуть в нікуди? З першими двома варіантами я допомогти не можу, а ось зі сторінкою помилки 404 на Joomla 1.5 допоможу розібратися, саме про те як її створити і буде розглядатися в цій статті.

Про значення сторінки помилок вже дуже багато говорилося і писалося. Повторюватися я не буду, єдино, просто скажу, що коли відвідувач потрапляє на сторінку 404 на joomla, яка згенерована в движку за замовчуванням, то в 99% він більше ніколи не повернеться на Ваш ресурс.

По - перше, вона анітрохи не оптимізована, не інформативна і відвідувачеві складно зрозуміти що це взагалі такое.Во - друге, і це не менш важливо першого пункту, її оформлення не вписується в дизайн нашого ресурсу. Тому, ні в якому разі не залишаємо сторінку помилок на Joomla за замовчуванням, якщо не хочемо втратити свого постійного читача або потенційного передплатника на поновлення ресурсу.

Як створити сторінку помилок 404 на Joomla?

Я вже докладно пояснювала як можна зробити сторінку 404 на wordpress . Там дійсно все простіше - відкрив файл 404.php, відредагував його, зберіг і все. І в результаті отримуємо сторінку, яка утримує нашого відвідувача, так як надає певну інформацію, забезпечена посиланнями на внутрішні сторінки сайту, містить форму пошуку. На joomla таке не пройде, тут нам треба або залазити в кодування движка або встановлювати додаткові компоненти joomla, яких теж багато і які не завжди виправдовують наші бажання. Але є один чудовий компонент Error 404, який чудово справляється з поставленим завданням і навіть більше. Ось саме з його допомогою ми і створимо сторінку помилок на joomla.

Перш за все викачуємо дане розширення тут . Розпакувавши отриманий архів Ви побачите дві стислі папки - com_error404.zip і plgSystemError404.zip, саме ці два архіву нам і належить встановити. Заходимо в адміністративну панель сайту, вибираємо вкладку Розширення - Встановити \ Видалити і на сторінці вибираємо спосіб завантаження файлів на сайт - Завантажити файл пакет. Насамперед завантажуєте com_error404.zip, а потім plgSystemError404.zip.

Після того як завантаження пройшла успішно заходимо у вкладку Розширення - Модулі і активуємо плагін plgSystemError404

Просто натискаємо на червоний кружок, щоб він поміняв статус на зелену галочку. Усе. Далі переходимо у вкладку Компоненти, де з'явився новий пункт error404 клікаєм по ньому і потрапляємо на ось приблизно таку сторінку

і натискаємо на кнопку "Налаштування", розташовану в правому верхньому куті. Відкривається невелике вікно налаштувань, за допомогою якого ми не тільки створимо сторінку помилок 404 на joomla, але і налаштуємо повідомлення про появу битих посилань на сайті. Для цього нам достатньо заповнити наступні поля:

веб сайт - тут вказуємо адресу головної сторінки нашого ресурсу

тема повідомлення - прописуємо тему листа який повідомляє про появу битих посилань на нашому сайті

e-mail адресу адміністратора - вказуємо адресу, на який будуть приходити повідомлення про наявність неправильних посилань

e-mail адресу адміністратора - вказуємо адресу, на який будуть приходити повідомлення про наявність неправильних посилань

надсилати повідомлення, якщо виявлена ​​помилка 404 - ставимо галочку в положення "Так", якщо хочемо отримувати повідомлення про наявність битих посилань

відображати пошук Google - якщо поставимо галочку в положення "Так", то на сторінці помилок з'явиться зручна форма пошуку

Text of the error page - в це поле прописуємо привабливий текст для сторінки 400 на joomla. Причому ми можемо прописати текст, а можемо використовуючи теги форматування зробити її більш динамічною, прописавши посилання на ті чи інші сторінки нашого ресурсу.

Причому ми можемо прописати текст, а можемо використовуючи теги форматування зробити її більш динамічною, прописавши посилання на ті чи інші сторінки нашого ресурсу

Потім натискаємо на кнопку "Зберегти". Тепер відкриваємо браузер і в адресному рядку вводимо sitename.ru/gghjjuyt (доменне ім'я нашого ресурсу, слеш і будь-яку комбінацію букв або цифр) і ми потрапляємо на тільки що створену нами сторінку помилок.

ru/gghjjuyt (доменне ім'я нашого ресурсу, слеш і будь-яку комбінацію букв або цифр) і ми потрапляємо на тільки що створену нами сторінку помилок

Дивіться в результаті простих дій у нас вийшла сторінка помилок 404 на joomla, яка вписується в загальний дизайн сайту, інформативна і веде на необхідні нам сторінки. Завдяки чому відвідувач обов'язково затримається на ресурсі.

На сім я завершую, а Ви постарайтеся створити свою унікальну сторінку помилок на joomla. Всім по - поки.

З повагою, Наталія Яшина

Можливо Вам це буде цікаво:

Як створити сторінку помилок 404 на Joomla?
Чому?
Може не правильно підібрали ключові слова, може сайт ще погано індексується пошуковими системами, а може на ресурсі дуже багато битих (неправильно) посилань, які ведуть в нікуди?
Як створити сторінку помилок 404 на Joomla?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: