Кухня в сучасному стилі - дизайн кухні вітальні в Сучасний стилі

 1. Дизайн кухні в сучасному стилі
 2. Інтер'єр кухні-вітальні в сучасному стилі
 3. Меблі для кухні в сучасному стилі

Якщо ви затіяли ремонт і хочете, щоб ваша кухня в сучасному стилі була виразною і цікавою, варто серйозно поставитися до опрацювання її дизайну

Якщо ви затіяли ремонт і хочете, щоб ваша кухня в сучасному стилі була виразною і цікавою, варто серйозно поставитися до опрацювання її дизайну. Звичайно, погортавши сторінки інтернету, очі просто розбіжаться від безлічі стилів і різноманітності квітів, і віддати перевагу якомусь одному буває дуже не просто. Але в цьому, мабуть, і полягає основне завдання замовника - вибрати з усього різноманіття напрямків дизайну то, яке більше йому по-душі. І вже архітектор на підставі вашого вибору втілить атмосферу цього напрямку в вашій кухні.

Одне можна сказати точно: стиль це лише інструмент створення ефектного і глибокого інтер'єру, і просто вибір того чи іншого напрямку, зовсім не гарантує позитивного кінцевого результату. Результат залежить тільки від професіоналізму архітектора, що працює над вашим проектом. Адже той набір рішень, який надає стиль, потрібно ще грамотно використовувати при роботі над композицією інтер'єру, яку становить меблі, пластика стін і стелі і дрібні елементи декору. І тут вже працюють правила і закони універсальні для будь-якого перебігу в дизайні. І то, наскільки дизайнер ними володіє і вміє користуватися і зумовить результат на виході.

Не розглядаючи докладно кожен стиль (з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі - стилі інтер'єру), можна сказати, що зараз більш популярно змішання різних сучасних течій, в результаті якого утворюється цікавий мікс, запозичив кращі риси і найбільш виразні деталі з різних стилів. У будь-якому випадку, робити мікс різних напрямків або строго дотримуватися одного стилю - справа смаку і пристрастей власника будинку.


Дизайн кухні в сучасному стилі

Головними характеристиками кухні в сучасному стилі є мінімалістичний, функціональність і простота інтер'єру. Щоб ваша кухня стала максимально гармонійної і комфортної, можна використовувати натуральні матеріали, світлу колірну гамму і доповнювати інтер'єр цікавими деталями.
Життя в сучасному світі, і ритм, в якому ми проживаємо кожен день, накладають відбиток не тільки на кожного з нас, але і на те, що нас оточує. Будинок, в який ви повернетеся після насиченого трудового дня, повинен бути не тільки зручним і функціональним, але і комфортним та затишним.
Сучасний інтер'єр відображає тенденції і настрої сьогоднішнього дня. Те, що ми вважали новим і модним 10 років тому, зараз вже старомодно і не популярно. Виходячи з цього - кухня в сучасному стилі, це відображення поточного часу. Те, що зараз є модним і новим: динаміка інтер'єру, функціональність, наповненість стилю.

Як же буде виглядати кухня в сучасному стилі? Щоб відповісти на це питання, потрібно позначити деякі моменти характерні для такого дизайну:

 • Використання стриманих кольорів;
 • Контрастні поєднання матеріалів і текстур;
 • Фасади лаконічні і прості;
 • Техніка вбудована, максимально прихована;
 • Мінімальний декор;
 • Вільний простір.

 • Кухня в сучасному стилі на увазі прості форми, поєднання різних матеріалів, чіткі, прямі лінії, вільний простір і порядок.

  1. Якість матеріалів. При максимальному спрощенні форм меблів і пластики стін, на передній план виходить якість і текстура і фактура матеріалів використовуваних в оформленні інтер'єру. Для оздоблення стін можна використовувати плитку, водовідштовхувальну фарбу, панелі зі скла, каменю або дерева.
  2. Лаконічність форм. Кухонні меблі потрібно проектувати таким чином, щоб вона була максимально проста і лаконічна, і при цьому виразна. Це автоматично означає наявність безліч місць для зберігання численних дрібниць. Мінімум декору, лаконічність і якісна фурнітура і вільні поверхні.
  3. Великі натуральні поверхні. Ефектно виглядатимуть великі поверхні з натуральних матеріалів, каменю або дерева. Їх насичена деталями текстура, в поєднанні з однотонними великими площинами лакованих шаф, буде працювати на контрасті, і створювати дуже сильний ефект.
  4. Товщина стільниць і робочих поверхонь може бути незвично великий, 10-15 сантиметрів, це так само один з елементів виразності сучасного дизайну кухні.
  5. Штори або фіранки потрібно вибирати стримані, прямі, без малюнка, як варіант можна використовувати жалюзі. Кухонне приладдя, слід прибрати з поверхонь. Для прихваток і рушників повинні бути спеціальні місця.
  6. Кухонні меблі і обідня зона, повинні бути в одному стилі, краще їх замовляти у одного виробника. Вигідно буде виглядати камінь, можна використовувати як штучний, так і натуральний.

  Кольори можна використовувати досить різноманітні, але краще в масі віддати перевагу світлим тонам, доповнюючи їх яскравими або контрастними акцентами. Цікавий акцент так само можна зробити, поставивши гарний акваріум, або композицію з квітів у горщиках.


  Інтер'єр кухні-вітальні в сучасному стилі

  Якщо для оформлення кухні ви вибрали сучасний стиль, варто звернути увагу на деякі моменти. Сучасний інтер'єр - це прямолінійні лінії, використання простих форм і великих цільних площин. Пошук виразності за допомогою мінімуму деталей. Елементи складної форми використовуються на контрасті з великими однотонними поверхнями.
  Цей напрямок може поєднувати в собі деякі особливості Мінімалізму, і одночасно поєднуватися з неокласиків, або Скандінавським стилем, варіантів таких стильових змішень - маса. Якщо правильно поєднати елементи різних стилів, вони зможуть прекрасно поєднуватися в сучасному інтер'єрі.

 • Різноманітні матеріали. Залежно від якості і цінової політики, можна вибрати оздоблювальні матеріали з натурального дерева, шпону (його зовнішній вигляд дуже складно відрізнити від масиву), або використовувати бюджетні матеріали. Часто використовується ламінована МДФ або ДСП.
 • Кухня об'єднана з вітальнею. В такому випадку ви повинні чітко позначити зони. Це можна зробити за допомогою оздоблювальних матеріалів і меблів. При правильному зонуванні ви отримаєте просторе, відкрите приміщення, наповнене світлом, в якому відпочинок всієї родини буде максимально комфортним і зручним.
 • Фасади. Що стосується фасадів модульних гарнітурів, то вони повинні бути гладкі і прямі. Дизайн - легкий, точний, і лаконічний. Ручки або дуже мінімалістичний форм, або не використовують зовсім, або їх роблять прихованими. Можна використовувати дверцята, що відкриваються від натискання.

 • Меблі для кухні в сучасному стилі

  Всі сучасні стилі, об'єднує простота форм, аскетизм, легкість, гра контрастів і велика кількість світла. Але головне в меблів то, що її форми, різних кольорів, текстур і матеріалів, повинні об'єднуватися в єдину виразну просторову композицію. Це частина дизайну інтер'єру, яку може пропрацювати тільки професійний архітектор. Вибрати стиль і настрій інтер'єру - здебільшого завдання замовника, тут тільки він може вирішити чого йому хочеться, а архітектор в даному випадку є швидше досвідченим порадником. А ось в обраному стилі, використовуючи притаманні йому елементи дизайну і способи виразності, вже архітектор створює в просторі кашею кухні ефектний і гармонійний інтер'єр.
  Сучасні технології ремонту допускають створення кухонь різних розмірів. Це може бути маленька затишна кухня, або великі площі, сучасний стиль буде затребуваним для будь-якого розміру приміщення, в той час як класичного просто необхідні великі приміщення.

  Організація вашого кухонного простору важливе й відповідальне завдання. Кухня - це місце, де збирається вся родина, тому це місце одне з найважливіших у вашому домі. Не забувайте про те, що при виборі кухонних меблів, вам потрібно відштовхуватися, не тільки від зовнішнього вигляду, але і віддавати перевагу меблям з екологічних і ергономічним матеріалів.

  Меблі повинна вписуватися в інтер'єр кухні не тільки виходячи з стилю, але і відповідати відповідній кольоровій гамі, яку ви вибрали. Якщо ви використовуєте світлу колірну гамму в оформленні кухні, то меблі варто вибирати теж світлих тонів. Використання великої кількості яскравих, помітних кольорів, тут буде недоречно. Додати акцентів і розбавити стриманість стилю можна за допомогою використання різних текстур, або різними відбивають світло.

  Як же буде виглядати кухня в сучасному стилі?

  Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

  Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

  Организация (обязательно) *

  Адрес доставки

  Объем

  Как с вами связаться:

  Имя

  Телефон (обязательно) *

  Мобильный телефон

  Ваш E-Mail

  Дополнительная информация: