Напади в Гостомелі тривають

  1. Прикріплений файл:

Сергій. Звинувачує міліцію в бездіяльності і боїться за свою сім'ю. Фото: А. Корчинський

Напади в Гостомелі тривають Корчинський Олександр https://cdn.segodnya.ua/img/article/1913/2_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1913/2_tn.jpg 2010-03-15T07: 27: 56 + 02: 00 Україна Машини у вогні, будівлі в солярці, жертва звинувачує міліцію в бездіяльності.

У минулому році в вересні мипісалі, як біля газової труби одного з приватних будинків в Гостомелі (Київська область) господар виявив рано вранці вибуховий пристрій. Тоді говорили, що міг злетіти на повітря чи не весь житловий квартал міста! Чоловік викликав в той день саперів, які ліквідували бомбу (підірвали в городі). Але виявилося, що і через півроку не все спокійно і, за словами потерпілого Сергія, знову є загроза для життя людей ...

Сусідові Ф., у якого спалили колись літній будиночок, нещодавно так само спалили прямо на ділянці два автомобіля, джип "Тойота" і седан "Рено". А самому Сергію тиждень тому вночі облили соляркою задню стіну лазні і дивом не підпалили, мабуть, хтось злякав.

"Біля лазні залишилися три порожні 10-літрові каністри, все їх вміст вилили на будівництво, - каже Сергій. - Там же - облиті пальним ганчірки, якась стара фуфайка і штани, видно їх збиралися використовувати як гніт ... Міліція приїхала, переконалася, що сліди ведуть від мого паркану (там в районі закритою хвіртки перелізли у двір) до лазні, всі зафіксувала, поїхала. І знову мовчок, як ніби нічого не сталося ... Мені вже страшно там жити, хоча я розумію: саме в цьому і полягає мета моїх недругів - вижити мою сім'ю з цього будинку, а сам будинок все-так і змусити мене залежить в банк (і віддати якісь неіснуючі вже близько року борги). Все в селищі підозрюють, чиїх рук справа, тільки міліція майже за рік нічого не знайшла і не може нас захистити від загроз ".

МІЛІЦІЯ НЕ СОГЛАСНА

У МВС звинувачення відкидають. Як повідомив "Сегодня" керівник прес-служби київської обласної міліції Микола Жукович, ірпінський райвідділ продовжує активно розслідувати цю справу (поки його так і не перекваліфікували, хоча як нам здається, хуліганство та вибухівка мають між собою мало спільного. - Ред.). За словами Жуковича, що посилається на ірпінське міліцейське начальство, є вже певне коло підозрюваних, проте, мовляв, вся справа псує ... сам потерпілий Сергій. Він, мовляв, звертається в ЗМІ, розповідаючи про те, що відбувається, а це відлякує можливих фігурантів справи. Наприклад, один з найбільш ймовірних підозрюваних вже зник і невідомо, де його шукати. Але міліція впевнена, що справа все ж успішно вдасться розкрити.


Клацніть по зображенню для збільшення

Прикріплений файл:

Прикріплений файл:


Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: