Під Києвом землю роздають прихильникам антиМайдан

У Гостомелі ділять земельні ділянки. Фото з архіву & nbsp; goodfon.ru

Під Києвом землю роздають прихильникам антиМайдан https://cdn.segodnya.ua/img/article/5317/99_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5317/99_tn.jpg 2014-06-26T09: 30: 00 + 03: 00 Україна Звичайним жителям отримати ділянку в Гостомелі дуже складно

У селищі Гостомель в 30 км від Києва виник новий земельний скандал. Ділянки, яких місцеві жителі чекають роками, віддають депутатам. Як пише сайт kotsubynske.com.ua , На сесії селищної ради було прийнято рішення про передачу землі Олександру Асадову і Сергію Воронецький, які входять до складу Гостомельського ради, а також начальнику Бучанської виправної колонії. При цьому Воронецький свого часу підтримував Антимайданом, пишуть журналісти видання.

Простим жителям Гостомеля дочекатися виділення землі практично неможливо. У селищна рада звернулася гостомельчанка Наталія, яка скористалася місцем у черзі на ділянку своєї мами. Наталія живе в селищі з народження, а в черзі сім'я стоїть з 2006 року. На сесії селищної ради жінка звернулася з проханням про виділення їй одного з вільних ділянок по вул. Озерній, однак депутати їй відмовили. Як тільки Наталія пішла з залу, цю ж ділянку віддали високопоставленому "претенденту" на землю.

Як пише kotsubynske.com.ua, як правило, у звичайних жителів Гостомеля немає інформації про те, які ділянки і де вільні, а також під які цілі їх можна використовувати - житлову забудову, сільське господарство і т.п. А якщо людина не вказує точно, яку саме ділянку він хоче отримати, це є для депутатів підставою відмовити у виділенні землі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: