Розбитий градусник повинні утилізувати фахівці

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Самим збирати ртуть небезпечно

Як убезпечити себе від пролитої ртуті Кириченко Леся https://cdn.segodnya.ua/img/article/10629/96_main_new.1507706710.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10629/96_tn.1507706710.jpg 2017-10-11T10: 24: 50 + 03: 00 Комуналка в першу чергу потрібно звернутися в комунальну службу порятунку

Кияни питають, куди звертатися, якщо в будинку розбитий градусник.

"Випадково розбила градусник в загальному коридорі багатоповерхового будинку. Чи є якісь служби, які допоможуть зібрати ртуть і зробити так, щоб в коридорі було безпечно, адже в сусідній квартирі живуть маленькі діти?", - запитує Анастасія Носич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"У таких випадках самостійно вирішувати проблему не рекомендується - це небезпечно для здоров'я. У першу чергу потрібно звернутися в комунальну службу порятунку і повідомити про те, що трапилося. На місце НП оперативно прибудуть фахівці чергового відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення" Київська служба порятунку ". Вони вживати всіх необхідних заходів з очищення приміщення від ртуті. Щоб мешканці були впевнені в безпеці приміщення, можна зробити виміри, для цього необхідно звернутися до головного управління Госпродпотре служби Києва. Якщо зателефонувати на гарячу лінію за телефоном (044) 486-95-85, фахівці розкажуть більш детально, що для цього потрібно зробити. Також можна написати на електронну пошту [email protected] ", - пояснив глава Госпродпотребслужби Києва Олег Рубан.

Нагадаємо, в кінці грудня минулого року помітно почастішали випадки, коли кияни розбивають небезпечні ртутні термометри ,

"З 15 по 22 грудня рятувальники виїжджали 27 разів на квартири і будинки на прибирання ртуті з розбитих термометрів. На сьогоднішній почастішав рівень захворюваності серед населення і через це рятувальника також частіше виїжджають на демеркуризацію", - повідомляють в КАС.

У липні під Києвом знайшли небезпечне звалище ртутних ламп . "Ртутних звалище" в селі доводиться ліквідувати своїми силами.

Відмітимо, що на заводі "Радикал" у Києві зберігається близько 200 тонн небезпечної ртуті . При температурі вище 15 градусів небезпечний метал випаровується і труїть киян.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Чи є якісь служби, які допоможуть зібрати ртуть і зробити так, щоб в коридорі було безпечно, адже в сусідній квартирі живуть маленькі діти?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: