Графітчики розмальовують поїзди на ходу і мріють про метро

Ховають обличчя. На зустріч з нами хлопці прийшли в масках

Графітчики розмальовують поїзди на ходу і мріють про метро Бондарчук Ольга https://cdn.segodnya.ua/img/article/2427/81_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2427/81_tn.jpg 2011 -03-29T00: 36: 10 + 03: 00 Україна Міліція Придніпровської залізниці / д пропонує залучити підлітків до оформлення інтер'єрів дитячих установ

Днями залізничники зловили на гарячому сімох підлітків, які полювали за вагонами електричок, щоб залишити на них свої витівки. Все - діти з благополучних сімей. Спілкуючись з "Сегодня", вони прикривають обличчя. "Не хочемо зайвий раз ганьбити батьків. Їм і так чималі штрафи довелося заплатити. Тільки за одну намальовану букву - 2 тис. Грн. Віддали", - пояснюють хлопці.

Дивіться ВІДЕО: Дніпропетровські графітчики розмальовують поїзди на ходу

Міліція Придніпровської залізниці / д пропонує владі Дніпропетровська залучити підлітків, які захоплюються мистецтвом графіті до оформлення інтер'єрів дитячих установ. Щоб направити в мирне русло творчий потенціал талановитих хуліганів, які, ризикуючи своїм життям, мало не щодня прикрашають електрички, коли у тих - короткі зупинки. Адже нерідко електричка рушає, а художники-екстремали ще домальовують свою картину.

У них розроблена ціла система полювання за поїздами. "Полюємо ми на поїзди всією командою. Два учасники малюють під час зупинки поїзда (в середньому дві хвилини), а інші - ховаються навколо і по телефону повідомляють нам, якщо щось йде не так. Одного разу нас помітили охоронці на ж / д, і тоді над нами в прямому сенсі слова просвистали кулі, правда гумові. Але ніяких серйозних травм ніколи не було, тільки удари і подряпини ", - розповідає лідер гурту Михайло і додає, що гаффітчікі готові відмовитися від своєї діяльності, якщо в місті з'явиться місце, де вони законно зможуть проявляти свої талант и.

За словами начальника кримінальної міліції у справах дітей на станції Дніпропетровськ Ярослави Добровольської, з початку року такі художники принесли підприємству збитки більш ніж на 13 тис. Грн. "Хлопці не розуміють, що вони розмалюють один вагон, а нам доводиться перефарбовувати весь склад, так як вагони не повинні відрізнятися. Але ловити, а після оплати штрафів відпускати хуліганів, - справа невдячна. Тому ми купили балончики з фарбою і запропонували їм прикрасити інтер'єр в дитячих установах ", - розповіла Добровольська і додала, що дитячий будинок №1 і садок" Струмочок "готові надати художникам свої стіни.

Мріють про метро

Як розповіли "Сегодня" юні екстремали, вагони розмальовують вже майстри графіті. "Малювати на стінах будинків і асфальті - це хороша школа, але встигнути намалювати те, що ти хочеш, за дві хвилини зупинки - це вищий пілотаж. Ризик плюс творчість - найкраще поєднання в мистецтві", - розповів художник-екстремал Михайло і додав, що це все ж краще, ніж пити пиво і курити. Підлітки мріють, щоб їм міська влада дозволила розмалювати вагони трамваїв і тролейбуси. "Ми б тоді не псували майно Придніпровської залізниці. А взагалі суть нашого мистецтва в тому, що вагони поїздів постійно в русі, а намальовані на них наші картини можуть побачити люди не тільки в нашій країні, а й за кордоном", - посміхається Михайло .

Також хлопці із задоволенням малюють на асфальті освідчення в коханні своїм дівчатам, але крадькома мріють про те, щоб в Дніпрі швидше побудували метро і дозволили їм перенести свою діяльність в підземку.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: