Соціальний мешап: новини зі світу соцмедіа

  1. Pinterest розростається і відкриває вільну реєстрацію Судячи з дослідження Shareaholic, кількість...
  2. Google+ майже переміг Facebook!
  3. Facebook вмонтує рекламу мобільних додатків в панель рекомендацій
  4. Соціальні ігри: підвели підсумки
  5. Не ображайте китайців, у них теж був олімпійський Twitter
  6. Найдешевші соціальні шмотки - у Topshop
  7. Мінська міліція використовує соціальні мережі, щоб карати хуліганів і дружити з молоддю
  8. Apple відкривають свою соціальну мережу?

Pinterest розростається і відкриває вільну реєстрацію

Судячи з дослідження Shareaholic, кількість реферального трафіку Pinterest продовжує зростати . Згідно з наданою інформацією, Pinterest скоро стане четвертим за величиною соціальним джерелом трафіку: ця соціальна мережа вже випередила по реферального трафіку Twitter і Bing, а скоро випередить і Yahoo. Загалом, якщо ви плануєте якісь соціальні кампанії, було б дивним не включати Pinterest в свої плани - здається, у них настають дуже хороші часи.

Ще одна хороша новина полягає в тому, що Pinterest тепер відкритий для вільної реєстрації і, відповідно, для серйозного бізнесу. Раніше зареєструватися на сайті можна було тільки на запрошення. З огляду на дані, за якими зрозуміло, що Pinterest в плані реферального трафіку скоро обійде навіть Facebook, можна тільки з жахом спостерігати за тим, як дощечка з папірцями-шпильками поглинає весь світ. У найближчих планах цієї ймовірної самої глобальної соцмережі майбутнього - створення російськомовної локалізації, чекаємо з нетерпінням.

Проектний менеджмент як він є

Створення бізнесу, проведення заходу або випуск нового продукту - успіх будь-якого проекту залежить від знань і навичок проектного менеджера.

І знання, і навички, і кейси твоїх конкурентів ми розберемо на онлайн-програмі підвищення кваліфікації в області проектного менеджменту. В процесі навчання ти освоїти мистецтво управління проектами на всіх етапах, навчишся досягати необхідних результатів при обмежених ресурсах і зрозумієш, як мотивувати команду вкладати в проект частину душі.

Поки ти думаєш, у нас діють спеціальні умови на вступ.

Реклама


Google+ майже переміг Facebook!

згідно новітньому дослідженню від CIO , Незважаючи на те, що в плані аудиторії і кількості користувачів Facebook випереджає взагалі всі соціальні мережі, він натурально нервово курить поруч з Google+, якщо мова заходить про ступінь задоволеності користувачів і взагалі, скажімо так, рівні щастя.

Дослідження, що фокусується на Американському Індексі купівельної Задоволеності (ASCI) і проведене спільно з аналітичною компанією Foresee, повідомляє, що призначена для користувача задоволеність Facebook-жителів впала на 8% за останній рік - докотившись до нижньої планки в 61%. Це пов'язують з тим, що компанія намагається одночасно догодити і інвесторам, і користувачам. А ось Google+ відразу почав з індексу 78, і рівень продовжує зростати - і якщо врахувати, що компанії «змагаються» за двома параметрами - ринкового і призначеного для користувача - по другому параметру лідирує саме Google+.

Аналітики вважають, що у Facebook можуть настати скрутні часи - не дивлячись на абсолютно домінантну базу користувачів (майже мільярд! Це кожен сьомий житель планети, виходить, сидить на Facebook!), Компанія поступово відмовилася від багатьох речей, які робили її такою популярною на ранньому етапі розвитку - це всякі штуки, пов'язані з прайвесі і безпекою. Знову ж, стіни на профіль змінюють - незручно і взагалі якось непорядно. Умови користування постійно змінюються. Тобто, сервіс стає якимось менш зручним і зрозумілим, це факт. Google+ набагато більш доброзичливий до користувача. До того ж, крім соціальної платформи, Google надає величезну кількість всіляких корисних програм і додатків. Загалом, не виключено, що Google+ вибрав стратегію просто сидіти на березі і чекати, коли повз пропливе труп Facebook, чому ні?

Facebook вмонтує рекламу мобільних додатків в панель рекомендацій

Facebook, тим часом, все щільніше оптимізує свої рекламні та спонсорські настройки. Тепер в ньому з'явилася опція для рекламних партнерів , Які зможуть рекламувати свої мобільні додатки. Додаток, який рекламується, презентуватиметься у вигляді рекомендації разом з додатками, які природним чином пропонуються користувачам на основі аналізу їх історії, інтересів і интеракций; тільки разом з заголовками на кшталт «Try These Games» або «Try These Apps» з'явиться тег «sponsored», щоб користувач не наплутав і не прийняв рекламу за добру пораду, заснований на його особистих уподобаннях.

Соціальні ігри: підвели підсумки

Підсумки кампанії трансляції Олімпійських Ігор в соціальних мережах обернулися натуральним рекордом: Лондон отримав 150 мільйонів олімпійських твітів за 16 днів!

Пік активності припав на церемонію закриття Ігор, де виступали Spice Girls (возз'єдналися спеціально з нагоди!), Take That (теж легенда) і Фредді Меркурі (чи то голограма, то чи просто відео) - в процесі цієї знаменної події генерувалося 116 000 твітів на хвилину. А якщо ви сходите по посиланню, то побачите рейтинг олімпійців-чемпіонів, який базується на кількості твітів, присвячених їх виступів і рекордів: там рейтинги обчислюються мільйонами.

Олімпійська команда Великобританії отримала в сукупності більше 5,2 мільйона твітів, у багатьох олімпійців до непристойності розрослася база фоловерів (наприклад, у плавця Тома Дейлі зараз 1,15 мільйона фоловерів, 800 000 з яких з'явилося за час Ігор). Також кампанія Соціальних Ігор виявилася справжнім проривом в сенсі інтенсивності розшарювання контенту - зокрема, особливо активно перепис піддалося це зворушливе фото, де золотий медаліст з Венесуели повертається додому на метро.

Не ображайте китайців, у них теж був олімпійський Twitter

З усім цим шумом навколо трансляції Олімпіади в Twitter і Facebook ми зовсім забули про інших соціальних мережах, не менш важливих для тих, хто ними користується. Наприклад, чому б не згадати не надто відому на Заході, але найпопулярнішу китайську соціальну мережу Sina Weibo? Під час урочистого відкриття церемонії Ігор через цю мережу, яка є аналогом Twitter, пройшло 10 мільйонів твітів (це набагато більше, ніж під час Олімпіади в Пекіні) - а за саму церемонію на китайському Twitter з'явилося більше 119 мільйонів коментарів . Ймовірно, такий гігантський потік коментарів частково пов'язаний з особливістю Sina Weibo - коментарі до постів можна додавати в основну стрічку новин.

Найдешевші соціальні шмотки - у Topshop

У британському списку топ-100 магазинів-ретейлеров Topshop зайняв лідируючу позицію в сенсі великої кількості шанувальників в Facebook і Twitter, повідомляє нам нове дослідження від eDigitalResearch . Звичайно, великою кількістю фанів зараз мало кого здивуєш - ну, залайкалі і залайкалі, що зараз тільки не лайкають - але, крім усього, у Topshop найвищий індекс цитування та обговорювана на Facebook - якщо порівнювати з іншими схожими магазинами. Ну, це зрозуміло - хіпстера купив якісь драні джинси в Topshop і помчав тут же в Facebook повідомити про це своїм менш модним друзям.

Мінська міліція використовує соціальні мережі, щоб карати хуліганів і дружити з молоддю

У Білорусі, наприклад, соціальні мережі давно використовуються не тільки для організації будь-яких громадських заходів, а й для підтримки порядку. Впавши у відчай з приводу жвавих художників-граффитистов, що перетворюють затишний чистий Мінськ в барвистий хаос, мінська міліція замутили неформальний інтернет-проект «Перехоплення». Спочатку «Перехоплення» здійснювався в Twitter у вигляді всіляких конкурсів, а 14 серпня проект з'явився ВКонтакте у вигляді акції «Стоп-Вандал» - тепер, якщо лояльний органам правопорядку мінчанин побачить граффитиста, що малює на гаражах всяку погань, він тут же пише про це пост . Учасники групи «Стоп-Вандал» повідомляють про місця, де нанесено графіті або ще якимось чином зіпсовано міське майно - а міські служби помчать туди відновлювати порядок: зафарбовувати непотребщіну, лагодити і покращувати.

«Стукати» також не забороняється - якщо ви десь побачили, як людина малює графіті, фоткайте цю наволоч і вивішують в групу: повідомляється, що матеріали «можуть бути використані для притягнення порушника до відповідальності». Відмінний спосіб зіпсувати собі карму! До групи «Стоп-Вандал» може вступити будь-який бажаючий. Прес-секретар мінського ГУВС Олександр Ластовський вважає, що це відмінна «неформальна спроба налагодити взаєморозуміння з молоддю про неприпустимість псування міського майна», при цьому віддає собі звіт в тому, що експеримент може і провалитися, адже «молодіжна мережа ВКонтакте досить агресивно приймає то, що не вкладається в її світосприйняття ».

Apple відкривають свою соціальну мережу?

Apple відкривають свою соціальну мережу

Бізнес-видання розриваються від чуток про те, що компанія Apple для чогось хоче придбати маленьку соціальну мережу The Fancy , Яка починалася як безпосередній конкурент Pinterest - там користувачі можуть робити всякі списки і каталоги речей, які їх хвилюють або цікавлять.

Fancy хороша, зокрема, тим, що через неї проходить багато покупок (більше, ніж через Pinterest) - їй всього лише два роки, а для покупок їй користуються вже кілька десятків тисяч чоловік. Незрозуміло, навіщо ця соціальна мережа потрібна Apple, але багато хто припускає, що для того, щоб зміцнити свої позиції на ринку. У числі людей, які підтримують Fancy - кофаундер Twitter Джек Дорсі і кофаундер Facebook Кріс Хьюз; також серед інвесторів там числяться Марк Андресс і Бен Хоровіц, кофаундери відомої фірми венчурного капіталу Andreessen-Horowitz.

У минулому році Fancy отримала близько 10 мільйонів доларів фінансування, а сама компанія оцінюється в 100 мільйонів - але скільки їй запропонували в Apple, поки що залишається секретом, як і інші подробиці цієї можливої ​​угоди.

Загалом, не виключено, що Google+ вибрав стратегію просто сидіти на березі і чекати, коли повз пропливе труп Facebook, чому ні?
Apple відкривають свою соціальну мережу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: