У вас стіна біла: 5 способів використовувати графіті в інтер'єрі

До сих пір багато хто думає, що графіті - це андеграунд. Але насправді власники подібної думки відстали приблизно на десятиліття. Це на початку «нульових» продається балончик з фарбою був дефіцитом. До сих пір багато хто думає, що графіті - це андеграунд

У році 2015 графіті - не просто самовираження невизнаних художників, але сформувався стиль мистецтва. У всьому світі проводяться конкурси, фестивалі і навіть офіційні заходи з оформлення житлових кварталів. Наприклад, бристольский Upfest зібрав 250 майстрів, які розмалювали 28 тисяч квадратних метрів одного з найбільших британських міст.

У сучасному світі графіті існує безліч стилів і напрямів. Від простого Bubble, в якому букви нагадують готові лопнути мильні бульбашки, до еклектики і псевдотрехмерного FX. Вибираючи свій шлях від малювання на гаражах і поїздах до оформлення ультрасучасних [виставок] (http://www.thefurnish.ru/blog_posts/rubrics/isaloni-2015-mebel-s-podiuma) і фестивалів, художники часто переходять від однієї техніки до інший. Прийоми графіті часто можна побачити в графічному дизайні і рекламі. В основному вони спрямовані на молоду аудиторію, яка не боїться яскравих кольорів і складних форм, але штука в тому, що ця сама аудиторія, для якої графіті - звична справа, стає старше.

Чимале місце вуличне мистецтво стало займати і в оформленні житлового простору. Зазвичай мотиви графіті зустрічаються в молодіжних інтер'єрах, барах, офісах і в місцях групових заходів. Я хочу дати прості поради про те, як можна «інтегрувати» малюнок фарбою в житлові приміщення - квартиру, апартаменти або будинок.

• При оформленні домашнього інтер'єру, головне - дотримуватися правил використання графіті. Адже якщо перенаситити стіни розписами, можна отримати негативний ефект від постійного споглядання малюнка.

• Найчастіше графіті в інтер'єрі використовують як яскрава пляма, аналогічно картині, поміщаючи на білий фон стіни, за рахунок чого воно привертає велику увагу і полегшує осмислення авторської задумки.

• Але можна застосувати більш спокійний стиль малюнка і вибудувати весь інтер'єр в геометричність виконанні з використанням пастельних кольорів і відтінків. Таким чином, стиль всього приміщення буде вже поставлено і можна не заповнювати весь простір меблями і аксесуарами, а використовувати тільки найнеобхідніше і в нейтральних кольорах. Це допоможе зберегти гармонію в просторі.

• Також можна оформити графіті окремі ділянки приміщень для створення атмосфери андеграунду, властивою стилям лофт і поп-арт . Тут краще розфарбувати стіну (підлога, стеля) в такій формі, щоб сам малюнок не здавався спеціально вписаним в інтер'єр приміщення, а виглядав, як ніби його намалювали без вашого відома.

• Ще один спосіб додати вуличне мистецтво в свій будинок - розмістити картину, написану майстром, на абсолютно нейтральною стіні для створення яскравого акценту. Цей прийом найкраще виглядає в скандинавських інтер'єрах, підкреслюючи їх функціоналізм.

Про автора: Артем Горенечев - практикуючий дизайнер інтер'єрів і художник-графітист.

У статті використані фотографії з особистого архіву автора і з сайту behance.net

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: