Торгівля Litecoin (лайткоін) на біржі форекс - курс, графік онально

 1. Торгівля контрактами на різницю CFD Litecoin
 2. Курс Лайткоіна до долара - LTC / USD

Торгівля контрактами на різницю CFD Litecoin  Лайткоін стала провідним конкурентом  Bitcoin  , І сьогодні Ви можете торгувати цієї унікальної цифрової валютою з AvaTrade

Торгівля контрактами на різницю CFD Litecoin

Лайткоін стала провідним конкурентом Bitcoin , І сьогодні Ви можете торгувати цієї унікальної цифрової валютою з AvaTrade.

Торгуючи контрактами на різницю CFD Litecoin з AvaTrade, Ви можете миттєво використовувати довгі і короткі позиції (купувати або продавати) і діяти на свій розсуд незалежно від вашого оптимістичного або скептичного ставлення до майбутнього цифрових валют.

 • Торгуйте Litecoin з кредитним плечем;
 • Торгівля з допомогою потужною платформою MetaTrader 4 ;
 • Торгуйте, коли Вам зручно з нашими безкоштовними додатками для планшетів або мобільних пристроїв;
 • Торгуйте під захистом регульованого брокера;
 • Для онлайн підтримкою на своїй мові в робочі години ринків.

Курс Лайткоіна до долара - LTC / USD

Чому варто торгувати контрактами Litecoin CFD:

 • Безпека - Вам не потрібно турбуватися про те, що ваші Litecoin можуть вкрасти. Контракти на різницю CFD це похідний продукт. Ваша можливий прибуток заснована на зміні ціни Лайткоін, саму валюту Ви не покупці і не продаєте.
 • Простота - Купівля цифровий валюти безпосередньо може виявитися складним завданням. З контрактами на різницю CFD з AvaTrade все просто: Ви вибираєте Лайткоін в меню і клацанням миші купуєте її або продаєте. Все настільки легко, що Ви можете робити це зі свого мобільного пристрою або планшета.
 • Скористайтеся кредитним плечем до - Ви можете торгувати контрактами на різницю CFD як фінансовим похідним продуктом за допомогою кредитного плеча, тобто відкривати більші позиції на ринку.
 • Різноманітність - AvaTrade як один з провідних світових брокерів CFD пропонує широкий вибір продуктів CFD для торгівлі з однієї платформи.

Litecoin - срібло, Bitcoin - золото

Litecoin - це пірінгова децентралізована цифрова валюта (ще відома як криптовалюта ) На основі системи Bitcoin. Творці Лайткоін прагнули адаптувати модель Bitcoin і створити більш стабільну і ефективну валюту.

Між Bitcoin і Litecoin є ряд ключових відмінностей, включаючи спосіб «видобутку» валюти, режим безпеки і загальне число монет, що підлягають випуску.

У 2013 році вартість Лайткоін злетіла з менш ніж 0,01 $ до 20 $. Чи зможе Лайткоін наслідувати приклад Bitcoin і продовжити підвищуватися в ціні?

Чи зможе Лайткоін наслідувати приклад Bitcoin і продовжити підвищуватися в ціні?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: