Китаянка після сексу з чоловіком втратила 40 відсотків крові

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Жінка ледь не померла після сексу. Фото: pixabay.com

26-річна дружина втратила 40 відсотків крові після пристрасної ночі з чоловіком https://cdn.segodnya.ua/img/article/10691/7_main_new.1509672038.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10691/ 7_tn.1509672038.jpg 2017-11-03T05: 22: 42 + 02: 00 Інші країни Романтичне возз'єднання після шестимісячної комадіровкі чоловіка закінчилося кошмаром

26-річна Сяо Цин з Китаю опинилася на межі життя і смерті після сексу з чоловіком, який повернувся з шестимісячної відрядження. Жінку доставили в лікарню в Китаї з сильними болями в животі, які спровокував розрив кісти яєчника. В результаті постраждала втратила 40% крові від загального обсягу, повідомляє Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Сяо Цин довгий час не бачилася зі своїм 28-річним чоловіком через те, що чоловік і жінка працюють в різних містах. Однак романтичне возз'єднання закінчилося кошмаром. Після сексу дівчина відчула гострий біль в животі, і її екстрено доставили в лікарню провінції Хунань.

Лікарі виявили в області живота і таза пацієнтки велику кількість крові і рідини. У дівчини стався розрив кісти правого яєчника розміром в три сантиметри в діаметрі. Зараз хірург видалив незлоякісними пухлина, і пацієнтка відновлюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"У животі було близько 1500 мл крові, що становить близько 40% від загального обсягу. Якби її доставили в лікарню пізніше, то дівчина могла бути мертва", - говорить лікар.

Серед можливих причин розриву - менструальний цикл або занадто сильна сексуальна активність.

Нагадаємо, раніше ми писали, що сексуальна активність впливає на процес старіння . До такого висновку прийшли вчені з бразильського університету Ріу-Гранді-ду-Сул. У той же час, дослідники з Великобританії з'ясували найоптимальніший час для сну , Пробудження і занять сексом.

Крім цього, сайт "Сегодня" повідомляв про те, до чого веде відмова від сексу .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: