В Україні пройде конференція для служителів таборів «ReCamp: Нові грані»

Першого і другого листопада Асоціація християнських таборів проведе в Києві щорічну конференцію «ReCamp: Нові грані» .

Захід збере служителів християнських таборів з України і ближнього зарубіжжя. Конференція пройде. По завершенню конференції, третього листопада відбудеться форум директорів християнських таборів, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на організаторів.

«Конференція проходить в шість навчальних потоків і призначена для директорів, координаторів, наставників, маркетологів, фандрайзерів і всієї лідерської команди християнських таборів. Ми очікуємо понад 400 учасників, - розповіли організатори. - Один з потоків має назву «Лабораторія для відповідальних батьків», на який запрошуємо всіх батьків, які шукають якісну інформацію по вихованню дітей і про організацію дитячого відпочинку ».

Крім навчання співробітники таборів візьмуть участь в загальних мозкових штурмах, спрямованих на розвиток і поліпшення всієї екосистеми християнських таборів України.

Викладачі конференції - це християни, які мають практику в служінні, а також є справжніми професіоналами своєї справи. Це маркетологи, власники бізнесу, консультанти і директори таборів.

Конференція для лідерськіх команд Християнсько таборів

👏 Проводиш християнські табори? Постійно в пошуку нових і оригінальних ідей, мотивованої команди і ресурсів? Чи не пам'ятаєш коли бачив себе без мішків під очима, був у відпустці і добре спав? Добре знаєш, що таке "стояти в проломі"? 👉 Тоді ця конференція для тебе! Вже скоро - 1,2 листопада в Києві. У найбільшому арт-пространствеPOCHAYNA Event Hall пройде щорічна конференція ReCamp-2018. ✅ Саме тут збираються люди, які горять служінням, а також унікальні спікери з усього світу, які дійсно знають, як вивести його на професійний рівень. ✅ Тут народжуються партнерства і починається співпраця на довгі роки. ✅ Тут можна знайти присвячену команду і можливість поїхати в інший табір за новим досвідом. ✅ А найголовніше - вам розкажуть, як не згоріти на шляху до вершини, адже багато речей, які нам доводиться винаходити в своїх церквах, які не являютcя чимось оригінальним або особливим. ✅ Особливими є ви - ті, хто не побоявся встати на цей шлях і Слава Богу! ✅ Приїжджайте самі і привозите свою команду - це прекрасна можливість для директора сказати «спасибі» своїй команді за служіння влітку. # Recamp2018 #recamp #cciua

Posted by Асоціація Християнсько таборів "CCI" on Friday, October 12, 2018

? Постійно в пошуку нових і оригінальних ідей, мотивованої команди і ресурсів?
? Чи не пам'ятаєш коли бачив себе без мішків під очима, був у відпустці і добре спав?
Добре знаєш, що таке "стояти в проломі"?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: