Савченко з гранатами прийшла на засідання Регламентного комітету Ради

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Надія Савченко. Фото: архів

Савченко принесла в Раду гранати: з'явилося фото https://cdn.segodnya.ua/img/article/11244/69_main_new.1521707548.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11244/69_tn.1521707548.jpg 2018-03-22T10: 28: 55 + 02: 00 Політика Нардеп розповіла, що у неї було в сумочці, коли її "вивели" з Ради минулого тижня

Народний депутат Надія Савченко принесла до Верховної Ради гранати, але не бойові, а фрукти, і прокоментувала чутки про гранатах минулого тижня. Про це вона розповіла на засіданні Регламентного комітету, де розглядають подання ГПУ про зняття з неї недоторканності , Затримання і арешт,

Про це повідомляє " Українська правда ".

"Дуже важливо показати зараз вам, що ви ходите дуже близько від смерті. Вас всіх лякає, були у мене гранати, що не були в сумочці. Були у мене гранати. Гранати були. Ось. Гранати були", - сказала Савченко і виклала на стіл два фрукта.

Фото: "Українська правда"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Також вона розповіла про інцидент, коли її нібито вивели із залу через потенційну небезпеку.

"Коли я зайшла до Верховної Ради, і пішов слух, який пустив Матіос (головний військовий прокурор. - Ред.), Що я несу гранати, у мене важка сумка. Там було дві пачки паперу, ну і, звичайно, гранати (Савченко зазначила фрукти перед собою. - Ред.). ви б бачили реакцію Верховної Ради - люди витягали картку і перелазили по стільцях. Їм говорили, що розльоту Ф-1 200 м - порахуйте периметр - ви далеко не підете, то це перетворювалося в казковий цирк " , - сказала Савченко.

Нагадаємо, 15 березня на пленарному засіданні Савченко "вивели" з залу Ради через нібито погрози . Пішла чутка, що нібито вона була зі зброєю і гранатами.

І це все сталося після виступу генпрокурора Юрія Луценка, який розповідав, що нардеп планувала атакувати Раду мінометами , Підірвати в сесійній залі гранати і добити тих, що вижили з автомата.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: