Чоловіки в Росії «ослабли»: сидять вдома, шкодують себе і п'ють

Шведська журналістка заявила, що чоловіки в Росії «ослабли»

Чоловікам в Росії, «покаліченим» історією країни і «ослабіла», прощається багато з того, що ніколи не зійде з рук російським жінкам, таку думку в своїй статті для телемовлення організації SVT висловила шведська журналістка Елін Йонссон.

За словами Йонссон, багато знайомих їй сім'ї в Росії стикаються з серйозними життєвими труднощами. «У той час як жінка закочує рукави і береться за якусь брудну роботу, щоб прогодувати сім'ю, чоловік сидить вдома, шкодує себе і п'є», - стверджує журналістка.
Подібне, як вважає автор, спостерігається і щодо виховання дітей: відповідальність за дитину, на думку Йонссон, практично завжди несе жінка. При цьому у чоловіків є свої захоплення, робота, а жінки в цей час і працюють, і виховують дітей, пише Йонссон.

«Завагітнівши, вона знає, що ризикує залишитися без роботи, тому що її начальник - чоловік думає, що вона піде не тільки в декрет, а й у відпустку по догляду за дитиною - тому що знає, що її чоловік цього робити не буде», - вважає журналістка.
У разі розлучення подружжя діти в Росії практично завжди залишаються з матір'ю, а батько, в кращому випадку, буде виплачувати аліменти, і при цьому він може куди-небудь виїхати без думки про те, що його дитині необхідний батько, пише Йонссон.
Журналістка, за її словами, багато спілкувалася з людьми на тему того, чому російські чоловіки вважають, що не повинні нести рівну з жінками відповідальність за сім'ю. Багато співрозмовників звинувачують в ситуації, що склалася «важку» історію Росії, через яку «російські чоловіки ослабли».

«Вони гинули в ході революції, громадянської війни, на двох світових війнах і в ГУЛАГу. Вижили ж ці події скалічили », - вважає автор.

В результаті жінки в Росії замінюють чоловіків і в роботі, і в вихованні дітей, укладає Йонссон.

Раніше кореспондент фінської телерадіомовної компанії Yle Черстін Крунвалль висловила думку, що програма «Модний вирок» принижує честь жінок, так як її суть зводиться до звинувачення учасниць в недостатньо хорошому зовнішньому вигляді.
Як вважає Крунвалль, всі учасниці проекту знаходяться в утиску положенні, оскільки «жінка завжди не права - тобто вона повинна змінитися».

Ведучий «Модного вироку» Олександр Васильєв, коментуючи звинувачення журналістки, заявив, що в програмі йдеться не про жіноче приниженні, а «про переодяганні».

джерело: РІА Новини

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: