Послуга «Нуль без кордонів» МТС

 1. Опис послуги «Нуль без кордонів» МТС
 2. Інші умови послуги МТС «Нуль без кордонів»
 3. Як підключити послугу «Нуль без кордонів» на МТС

[Adsense4]  При знаходженні в міжнародному роумінгу збільшується вартість не тільки вихідних дзвінків, істотно дорожчають всі послуги зв'язку

[Adsense4]
При знаходженні в міжнародному роумінгу збільшується вартість не тільки вихідних дзвінків, істотно дорожчають всі послуги зв'язку. Зокрема, стають платними вхідні дзвінки, причому розцінки настільки високі, що баланс телефону стане негативним буквально за лічені секунди. Так як же бути в такій ситуації? Невже, вирушаючи за кордон доведеться змиритися з величезними розцінками або відмовитися від послуг зв'язку, навіть від вхідних викликів, які, нагадаємо, є абсолютно безкоштовними, коли абонент знаходиться при в домашньому регіоні. Якщо Ви абонент МТС, то у вас є можливість заощадити в роумінгу за кордоном, а допоможе вам у цьому опція, що робить всі вхідні безкоштовними. Йдеться про послугу «Нуль без кордонів» МТС. Опція дозволяє робить вхідні дзвінки в поїздках по світу безкоштовними (за винятком деяких країн, див. Нижче). Тобто, дзвонити на вигідних умовах в рамках цієї опції не вийде, але зате можна буде приймати дзвінки і не переживати про величезні витрати, що вже непогано.
[Adsense1]
В рамках цього огляду ми розповімо, що собою являє послуга від МТС «Нуль без кордонів», які умови вона передбачає і як її підключити. Зверніть увагу на те, що дана опція призначена для міжнародного роумінгу. Для економії у роумінгу (в поїздках по Росії) необхідно підключити опцію «Скрізь як удома» МТС .

Опис послуги «Нуль без кордонів» МТС

Якщо вам доводилося бачити рекламу послуги «Нуль без кордонів», то, напевно, Ви маєте уявлення тільки про її позитивні сторони. Однак не варто забувати про те, що всі продукти операторів стільникового зв'язку мають не тільки гідності, а й недоліки. Природно, про недоліки оператор замовчує і всіляко намагається їх приховати. Ми ж підготували гранично чесний і детальний огляд послуги «Нуль без кордонів» від МТС. Перш ніж підключити опцію обов'язково прочитайте статтю до кінця. Для початку розглянемо можливості опції, а після перейдемо до характерних їй особливостям. До речі, перш ніж відправитися за кордон потрібно не тільки підібрати опцію для економії, але і підключити роумінг на МТС .
[Adsense2]
Послуга «Нуль без кордонів» МТС включає:

 • Щодобовий плата - 95 рублів;
 • Безкоштовні вхідні дзвінки за кордоном з 1-ої по 10-у хвилину (за винятком ряду країн, див. Нижче);
 • З 11-ої хвилини вартість входять - 25 руб. за хвилину;
 • 1-а хвилина і з 6-ої хвилини дзвінка не потрапляють під дію опції;
 • Вхідні дзвінки в ці хвилини оплачуються згідно роумінгових тарифів (інформація про ціни нижче);
 • Вихідні дзвінки з 2-ї по 5-у хвилину дзвінка - 25 руб. / Хв.

Як бачите, безмежно безкоштовно приймати вхідні дзвінки за допомогою послуги «Нуль без кордонів» не вийде, що для багатьох є істотним недоліком. Крім того, послуга передбачає досить велику абонентську плату, а перші 6 хвилин вихідних дзвінків будуть оплачуватися згідно роумінгових тарифів? Що це означає? Нижче наведено стандартні розцінки в міжнародному роумінгу. На підставі цієї інформації Ви зможете визначити, чи буде для Вас вигідна послуга «Нуль без кордонів» МТС. До речі, варто також згадати про тариф і опції «Smart Забугоріще» . Дана пропозиція з'явилося зовсім недавно і може виявитися більш вигідним, ніж інші опції для роумінгу.

 • важливо
 • Точна вартість послуг зв'язку в міжнародному роумінгу залежить від країни перебування. Нижче наведені дані для найпопулярніших для туризму країн. Одержати більш детальну інформацію по конкретній країні можна на сайті МТС.

Розцінки на послуги зв'язку в міжнародному роумінгу:

 • Вхідні дзвінки - 65 руб. / Хв .;
 • Вихідні дзвінки в Росію - 65 руб. / Хв .;
 • Вихідні дзвінки в інші країни 135 руб. / Хв .;
 • Вихідні SMS - 19 рублів;
 • 40 Кб переданого / отриманого трафіку - 30 рублів (щоб зменшити вартість інтернету підключіть опцію БІТ за кордоном ).

Як бачите, без підключення відповідних опцій зв'язок за кордоном стає непомірно високою. Втім, послуга МТС «Нуль без кордонів» не єдина пропозиція для роумінгу. Є й інші опції, крім того, не варто забувати і про інших операторах. Щоб підібрати для себе вигідну пропозицію потрібно вивчити всі варіанти і в цьому вам допоможе наш сайт. Ми підготували детальний огляд кожної послуги МТС.

Мабуть, з можливостями послуги все зрозуміло. Платіть 95 рублів на добу, а натомість отримуєте безкоштовні вхідні дзвінки, правда, не обійшлося тут без обмежень. Втім, послуга передбачає наявність і інших особливостей, які для багатьох є недоліками.

Інші умови послуги МТС «Нуль без кордонів»

Перш ніж підключити ту чи іншу послугу потрібно попередньо уважно вивчити всі її особливості. Послуга «Нуль без кордонів» не виняток з правил. Тут теж є чимало підводний каменів, які для багатьох абонентів можуть стати вирішальним аргументом при виборі послуги для економії в міжнародному роумінгу. Ми відібрали для вас найбільш важливі умови послуги.

Послуга «Нуль без кордонів» від МТС передбачає такі особливості:

 1. Під дії послуги не потрапляють Південна Осетія, Туркменістан, Андорра, Туніс і Сейшельські о-ва. При знаходженні в цих країнах діють стандартні роумінгові тарифи. Дізнатися розцінки можна на сайті МТС.
  При знаходженні супутникових системах і на морських судах також діють роумінгові тарифи.
 2. Незважаючи на те, що послуга передбачає можливість безкоштовно приймати перші 10 хвилин вхідних дзвінків, за фактом вам буде надано не більше 200 хвилин на місяць. З 201-ї хвилини, всі вхідні коштуватимуть 25 руб. за хвилину. Дані розцінки збережуться до кінця місяця.
  Якщо не дзвонити протягом місяця, вхідні дзвінки будуть коштувати 25 рублів за хвилину.
 3. 10 безкоштовних хвилин для вхідних розмов надаються на добу, а не на перші хвилини розмови. Тобто, підсумовуються всі використовувані хвилини за добу.
 4. Щодобовий плата списується незалежно від місцезнаходження абонента, аж до того моменту, поки послуга не буде відключена.

Звичайно ж, опція «Нуль без кордонів» має й інші особливості. Ми перерахували лише основні. Якщо ви вважаєте, що ми втратили щось важливе, пишіть в коментарях і ми доповнимо список.

Як підключити послугу «Нуль без кордонів» на МТС

Звичайно ж, у МТС є й інші пропозиції для міжнародного роумінгу, проте їх не так багато, як цього хотілося б
Звичайно ж, у МТС є й інші пропозиції для міжнародного роумінгу, проте їх не так багато, як цього хотілося б. Вирушаючи за кордон в будь-якому випадку слід бути готовим до високої вартості послуг зв'язку. Дешеві дзвінки, SMS, інтернет і міжнародний роумінг - поняття несумісні. Єдине, що ви можете зробити - скоротити свої витрати. послуга
«Нуль без кордонів» якраз таки для цього і призначена. Якщо після ознайомлення з іншими пропозиціями Ви твердо вирішили, що ця опція є для Вас оптимальним рішенням, то скористайтеся одним з наведених нижче способом підключення.

Підключити послугу «Нуль без кордонів» МТС можна:

 • За допомогою команди * 111 * 4444 # або * 444 #;
 • Через особистий кабінет МТС (посібник з користування особистим кабінетом тут );
 • Скористайтеся додатком «Мій МТС» .

[Adsense3]

Наведені вище способи дозволяють здійснити підключення послуги не тільки всередині країни, але і за кордоном. При знаходженні в міжнародному роумінгу слід використовувати USSD-команду. Для відключення послуги використовуються ті ж способи, що і для підключення.

Так як же бути в такій ситуації?
Крім того, послуга передбачає досить велику абонентську плату, а перші 6 хвилин вихідних дзвінків будуть оплачуватися згідно роумінгових тарифів?
Що це означає?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: